Wpis z mikrobloga

Była wielka ulewa, pojechałem do McDonalds, zrobiłem zamówienie o 23:55 na McChickena przez "Zamów i Odbierz" z odbiorem na parkingu. Podjechałem do pustego McDrive z zapytaniem czy mogę odebrać u nich to zamówienie żeby nie musieli wychodzić na deszcz. Pani w niebieskim stroju (kierownik zmiany?) powiedziała, że ma od tego ludzi i żeby jechać do stanowiska nr 1, bo tutaj mi nie wyda. Oczywiście pracownik musiał wyjść na tą ogromną ulewę. Współczuje takie kierownika zmiany.
#mcdonalds #mcdonalds
  • 21
  • Odpowiedz
@Patryk4: a to nie mogłeś od razu w drivie zamówić skoro nie chciałeś, żeby ktoś na deszcz wychodził?


@Barham: Niektórzy zamawiają przez apke, bo jest wygodniej. Masz całe menu i od razu widzisz ceny, możesz dorzucić kupony i np. zapłacić Apple Pay - wygodne.
  • Odpowiedz
@Ka4az: to jasne. Ale zdaje się, że tu nadrzędnym celem była nie wygoda zamawiającego, a troska o pracownika, żeby nie zamókł


@Barham: Ale wiesz, że czasem przestaje padać? Stwierdził jadę do maka, nie chce czekać to zamówię już - podjechał i pada, wiec zaproponował XD
  • Odpowiedz