Wpis z mikrobloga

Zna ktoś jakiś fajny, lekki launcher dla #android który ma tylko jeden pulpit (bądź mógłbym wywalić pozostałe), dał możliwość ukrycia paska stanu i dolnej belki i poleciałby bezboleśnie na zmęczonym HTC Wildfire S? HTC Sense jest... męczący- by nie rzec upośledzony... Go Launcher jest ciężki i telefon staje się średnio responsywny przy nim (rok temu działał dobrze, ale telefon swoje z racji awarii przeleżał, a aktualizacje Go szły jedna, za drugą), Smart launcher jest ok, ale na głównym ekranie nie wspiera widgetów (tak, na tym też by mi zależało).

W skrócie. Jeden pulpit, widget zegarka i baterii na nim, chowane androidowskie paski i lekkość.

#launcher #telefon #pomocy
  • 12
@miskoff: Zastanawiałem się nad tym, ale w internecie dużo się dzieje i jakoś nie bardzo wiedziałem gdzie się z początku zaczepić, a że z telefonami mam styczność wyłącznie przy wykręcaniu numeru, to nie chciałem lecieć na pałę... Mógłbym Cię prosić o jakieś namiary na forum, o którym wspomniałeś? :)
@Swallow25: Jak to nie przejdzie, to pewnie i tak w końcu poleci przez okno, bo już mam prawdziwe nerwy z tym telefonem. Słyszałem, że custom romy są lekarstwem na cały zamulający szajs od operatora... Może wtedy ten mój launcher (bez tysiąca zbędnych rzeczy w tle) zacznie jakoś działać, a jak nie - to gorzej i tak pewnie nie będzie. ;)
Mi po roocie wildfire s zaczął się wieszać do tego stopnia, że musiałam wyjmować baterię i wkładać z powrotem, żeby zaskoczył.


@Swallow25: Coś musiałeś mu popsuć chyba... Zrootowałem, wrzuciłem customowy rom na CyanogenMod (SuperRomv2) i wszystko działa ze 3 razy szybciej. :) Jeszcze odrobinka konfiguracji i powinno być gotowe, zobaczymy jak z nowymi widgetami będzie chodził.