Wpis z mikrobloga

Chciałbym usłyszeć zdanie ludu jak bardzo poniższe aspekty podbijają szanse wyjścia z #przegryw

-wzrost
-morda chada
-morda pretty boya
-kręcone włosy
-muskularne ciało
-proste, białe zęby
-zadbana skóra (bez trądziku)
-odpowiednio dobry frame
-rzadki lub obiektywnie ładny kolor oczu
-popularna fryzura
-stylowa broda

#redpill #blackpill
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@Kindybal_xD Ja jestem przykładem wyjścia z przegrywu. Mam 168 cm , ryja na poziomie 3/10. Mam żonę, ale nie jestem beciakiem, moja żona pierze, sprząta, gotuje mam obiad podany po pracy. Kiedy poznałem swoją żonę to pracowałem w januszeksie prawie za najniższą krajową, oczywiście mieszkałem z rodzicami. Po studiach nie mogłem znaleźć pracy między innymi przez swój wygląd o czym powiedziano mi wprost na rozmowie kwalifikacyjnej i to do januszeksu. Na studiach
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gnomol: A wiek pewnie po 30 kiedyś nie było tindera po za tym pomyśleć że mam pajacować do panny która po kilku drinkach wali się z pierwszym lepszym oskarem to wolę piwnicę.
  • Odpowiedz
  • 1
@Kindybal_xD Nie obrażaj mojej żony. Było Badoo była sympatia itp. Coś ci tłumaczę, że czasem można wygrać, choć graniczy to prawie z cudem, a ty debilu wolisz obrazić drugą stronę. Moja żona była przed trzydziestką, gdy ją poznałem.
  • Odpowiedz
@Fridlevich: mi wystarczy azajata Korea Chiny (HK? Taiwan) Japoni byleby zakoli nie miał i wzrost min 170 bo jednak w azji średnia wzrostu jest niższa + z moim 160cm mi starczy. No i by kasa była bo chce mieć zmyware i piekarnik bo chce piec chlep
  • Odpowiedz