Wpis z mikrobloga

@Espada97: a zawołaj go tutaj, to Ci jeszcze napisze, że przecież wszystko się zgadza i nic się nie pomylił, bo przewidywał, że do 5 czerwca do godziny 21:30 natarcia 3 brygadami na azumucie 276 nie będzie na 100%. Co prawda natarcie poszło na azymut 275, i dodatkowo nie trzema a czterema, i to 6 czerwca o godzinie 21:37, więc wszystko się zgadza, przewidział 100% poprawnie xd

@dzangyl: Właśnie w tym sens, aby pokazać jego mitomanie nieomylnego eksperta któremu ego urosło przez nagły przyrost popularności. Punktując te jego wypociny może w końcu ludzie ogarną, aby traktować tych Wolskich, Bartosiaków jako nic więcej jako ciekawostkę xD

@Mowi: Tak dokładnie!!! I to jeszcze jego nieomylne przekonanie o własnej zaj***stości xD hah, no coś niesamowite. Ten typ to fenomen.
@Espada97: kto uważa, że Wolski jest nieomylny? Każdy się myli, no może poza tymi co nic nie robi. Nie ma nic złego w myleniu się.

Co do rozrostu ego to nie wiem czy tak jest, ale z własnej subiektywnej obserwacji widzę że sposób jego zachowania na nagraniach się zmienił. Może teraz jest bardziej profesjonalny? Nie wiem. Mi osobiście ta zmiana trochę przeszkadza, wolałem jego starsze materiały, te z wiosny.
@Espada97: a wez go zaczep na jego karuzeli #!$%@? pt. OBRONA PRO na fb to zboaczysz jak tam jego pieski cie obskoczą. Bo jarek jest slawny od dawna i wclae nie stal sie teraz bardziej popularny o nie. On publikuje od dawna i wszyscy go kojarza.
@Espada97: nieważne czy chodzi o wojnę, pandemię czy ekonomię - procent sprawdzonych przewidywań będzie plus minus taki sam dla przeciętnego wykopka jak i mega znanego eksperta. Różnica jest tylko taka że ekspert ma większą wiedzę co pozwala mu pięknie na dany temat mówić, rzucać wykresami i przywoływać podobne wydarzenia historyczne. W skrócie - wszyscy #!$%@? wiedzą i te analizy można sobie traktować jako ciekawostkę, albo po prostu zwiększać dzięki nim swoją
Nie ma nic złego w myleniu się.


@dzangyl: Wolski myli się cały czas. Przecież post to jest wysryw człowieka który absolutnie nie ma pojęcia o tym co się tam działo. Wszyscy wiedzieli już wtedy, że z tej radzieckiej inwazji nic nie będzie a bajerant z Wrocławia pisze tam o zdobyciu Charkowa w tydzień, przełamaniu obrony Donbasu w dwa dni czy sprawnym rosyjskim dowodzeniu na południu. Nikt inny w tym czasie takich