Wpis z mikrobloga

KONKURS! Do wygrania 5 x PPV na Fame MMA 16!

1. Zaplusuj wpis++
2. Napisz w komentarzu, który zawodnik sprawi dziś największą niespodziankę i krótko uzasadnij
3. Może być na poważnie/żartobliwie/absurdalnie
4. Wybrane 5 odpowiedzi zgarnie kod PPV
5. Czas na zostawienie komentarza do 17:00
6. Wysłanie kodów do 17:10 - warto od razu odblokować PW

Odbierz zakład bez ryzyka 200 zł na Fame MMA 16:
https://www.typeria.pl/promocje-i-bonusy-bukmacherskie/zaklady-bez-ryzyka/betclic-zaklad-bez-ryzyka-200-zl/

#typeria #bukmacherka #famemma #konkurs #rozrywka
Typeria - KONKURS! Do wygrania 5 x PPV na Fame MMA 16!

1. Zaplusuj wpis++
2. Napi...

źródło: comment_1667640331OLCVdoFWpVvTO3XPLFy5Dv.jpg

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
@Typeria:

Będzie kilka niespodzianek:

1. Szymool:
Szymool położy do spania łysego bezbeka od rażenia prądem. KO max w 2 rundzie - na to czeka cały wykop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Daro Lew:
Daro wyprowadzi serię ciosów, a któryś z wiatraków dojdzie do celu i Filipek przegra przez TKO.
3. Patrykos:
Rudy przejedzie się po Polaku, który przegra przez poddanie w 2/3 rundzie, oczywiście po walce będzie
  • Odpowiedz
@Typeria: Szymool najbardziej zaskoczy. Po martonie chlania,ćpania i ruchania nic go już nie znokautuje ciężej. 3 treningi dziennie,napewno ma więcej siły,pokazał stójke tylko ale czuję że będzie obalał (kilka lat futboluu amaerykańskiego gdzie obalenia są cały czas) + nie ma presji na soobie bo jest underdogiem
  • Odpowiedz
@Typeria: A ja mam nadzieję, że pozytywnie zaskoczy Muran ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie musi wygrywać, ale żeby coś pokazał i aby ta rozbudowana saga trwała dalej. Najbardziej ciekawi mnie pojedynek szymool vs dzinold - duża waga, jakiś tam spór i widać że dwie charakterne osoby. Po cichu kibicuję Szymoolowi
  • Odpowiedz