Wpis z mikrobloga

Pytanie do ludzi, którzy zajmują się bardziej profesjonalnie tematyką #instagram Czy można żyć z samych follow mając ich więcej powiedzmy 20 30k? Bo wykłócają się ze mną, że modelki nie żyją głównie z instagramu i z samych followów nawet gdybym miał dużo nic mi to nie da, a ja im próbuje przemówić do rozsądku, że im większa ilość follow tym większa szansa na współpracę z markami
No i tak to wygląda
#socialmedia
#internet

Potrzebuje jakiegoś argumentu, że followy nawet dla nołnejma to trampolina do kasy i fejmu
  • 9
@Grejt_Sajaman: Jak się świeci dupą to trzeba mieć duże zasięgi, żeby cokolwiek zarabiać. No chyba, że modelki żyją za kieszonkowe od rodziców a to ich życie z instagrama to darmowe gifty kosmetyków i innych ciuchów.

Jak się prowadzi bardziej specjalistyczny profil - fitness, kosmetologia, dietetyka, trychologia i inne pokrewne bjuti i ma się zaangażowanych followersów to nawet z niskimi zasięgami - rzędu kilka tysięcy mozna dorwać współpracę i zarabiać na afiliacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Grejt_Sajaman: Rozstrzał jest oczywiście potężny. Od 200 do kilkunastu tysięcy i nie mówię tu o jakimś topie, o którym bym słyszał, ale może to dlatego, że poza pracą, z influencerow słyszałem tylko o ekipie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie zasięgi były oczywiście ważne, ale zwykle było to od kilku do kilkunastu tysięcy. Najczęściej były to kwoty rzędu 800-3000 netto na umowę o dzieło z przeniesieniem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arizona_kk: tyle co na umowie minus podatki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie ma tu żadnych potrąceń. Influ robi normalne zlecenie dla agencji a nie dla klienta końcowego. To ile klient końcowy płaci agencji za zrobienie kampanii to już inna sprawa, o której zdecydowanie nie mogę rozmawiać ( ͡º ͜ʖ͡º)