Wpis z mikrobloga

Ale miałam porąbany sen. Śniło mi się że byłam gdzieś w Rosji, nie wiem po co. Wozili nas autokarem, wysiadalismy, trochę łazilismy I wracaliśmy jechać dalej, no i w pewnym miejscu w rowie z wodą zauważyłam 2 trupy, pytam się po angielsku jakiegoś ruska jaki jest nr na ichniejszą policję, ten mi odpowiada też po angielsku ale jakieś bzdury totalnie nie o tym o co go pytam, to chodzę tak po ludziach i pytam a każda jedna osoba odpowiada mi również po angielsku totalnie nie na temat. Wkr.iłam się i krzyczę do nich a idźcie wy się wszyscy jbć i się obudziłam. Co się kuźwa okazało że przez całą noc miałam odpalone za plecami better call Saul, czyli pytałam o coś onucy a podprogowo słyszałam głos z serialu. Poyebane ale to pewnie przez leki ktr biorę, podobno są po nich niesamowite sny, bo jeszcze wcześniej śnił mi się Pudzian który pytał czy mam musztarde miodową, pytam po co a ten otwiera drzwi do łazienki, w wannie leży geslerowa i on jej chce robić masaż tylko tej musztardy akurat mu zabrakło.
To tyle, miłego dnia wszystkim:)
#sny #dziendobry ##!$%@? #truestory
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hekate_1988: mi się raz śnił prezydent Ukrainy który prowadził tramwaj w Krakowie. Nagle na torach pojawiła się przeszkoda betonowa wjechał w nią walnęło ładnie, wziął lusterko w kształcie elipsy przyłożył do przedniej szyby zaczął coś przeklinać po Ukraińsku i wyprosił wszystkich z tramwaju.
Poyebane ale to pewnie przez leki ktr biorę, podobno są po nich niesamowite sny,


@Hekate_1988: Ja mam takie sny i bez leków. Dzisiaj śniło mi się, że całe pieniądze wydałem w osiedlowym sklepie na dwumetrowego dentastixa dla bezdomnego psa, a sprzedawczyni dołożyła gratis gruby konar, żeby psiak miał się o co ocierać. Po wyjściu ze sklepu okazało się, że to miał być konar, a dostałem zwykłą gałązkę jabłoni. A to tylko