Wpis z mikrobloga

Ludzie mieszkają jak robaki w schowkach na Harego Pottera i są z tego zadowoleni xD Fikołki mentalne laski aby usprawiedliwić swój stan to chef's kiss, sufit nazbierał jej wody to zakleiła dziurę taśma i elo. Może i nabija sobie guza za każdym przebudzonym razem ale przynajmniej wydaje 340 dolców miesięcznie na siłownie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patodeweloperka #mieszkanie #bekazpodludzi
L3gion - Ludzie mieszkają jak robaki w schowkach na Harego Pottera i są z tego zadowo...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@L3gion:
Nie rozumiem twojej nienawiści do ludzi.

- możesz wynajmować drogo duże mieszkanie w centrum
- możesz wynajmować taniej duże mieszkanie poza centrum
- możesz wynajmować taniej małe mieszkanie
  • Odpowiedz
Nie rozumiem twojej nienawiści do ludzi.


@Deykun: Gdzie tu widzisz nienawiść?

nie każdy ma takie same priorytety jak ty.


Ludzie godzący się na psie pieniądze w robocie wychowują januszy biznesu a ludzie biorący kredyt na dziurę w ziemi lub płacący ciężkie pieniądze za nanoapartamenty tworzą patodeweloperkę. Mogą sobie mieć priorytety a ja mogę siedzieć i się śmiać z laski której woda kapie na łeb gdy śpi ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@L3gion: No tak bo jak jakas Samantha czy Perry wynajmie 2m klatkę w USA to w jakiś magivzny sposób wpłynie to na Ciebie xD zesrales się i próbujesz się wpasiwac w mode nowej fali gowniarzerki która narzeka na wszystko co się tylko da. Jedyne do czego można się przyczepić to pies, że biedny musi się kisic w tej klatce.
  • Odpowiedz
@L3gion: Czepiacie się, nie jest tak źle. Może przecież otworzyć drzwi lodówki kiedy ma łóżko rozłożone. Czego chcieć więcej w wspaniałym mieście NY.
  • Odpowiedz
@L3gion tak to jest jak się jest biedakiem a marzy o mieszkaniu w Nowym Yorku. I na siłke za 340 dolców wystarczy, na insta jest się czym pochwalić. Każdy niech robi z kasą Ci chce, nic mi do tego, ale to jest chore
  • Odpowiedz