Wpis z mikrobloga

Zajebiście.
Optyk u którego zamówiłem okulary(nie pierwsze) zwinął 1200 zł.
Niby ok, ale przy odbiorze małe zdziwko, bo szkła wystają za oprawkę(mam dużą wadę wzroku -5) i oczywiście zapewnienia, że będą wyglądały identycznie jak te które mam na nosie, a tak nie jest ¯\_(ツ)_/¯ -> pocieniane w indeksie 1,67.
Niby mają spróbować jeszcze z innymi szkłami żebym był zadowolony, albo zmiana oprawki "ale nie wiadomo czy będą pasować"...... a zwrot $ bo sprzedająca która dobiera oprawki wprowadziła mnie w błąd nie wchodzi w grę, bo wykonali okulary ze "sztuką" xD
Czyt. 1200 psu w dupę

#optyk #okulary #wzrok
  • 7
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: teraz nie zrobię zdjęcia, bo są u optyka ( ͡° ʖ̯ ͡°). Z tego co wiem to zmienił się cylinder, moc ta sama. Dziwi mnie jednak zachowanie osoby która dobierała oprawki i zapewniała, że będą wyglądać tak jak te co mam na nosie. Poza tym jakbym wiedział, że to tak wystaje to w ogóle bym ich nie robił, ewentualnie dopłacił do większego indeksu. Poza tym
  • Odpowiedz
@fotograf_warszawiak: wiem i dlatego myślałem, że będą wyglądały identycznie jak te które mam na nosie(nawet sprzedająca mówiła, że będą identyczne) a niestety nie są ¯\_(ツ)_/¯. Zostaje mi wystawienie negatywnej opinii na google. Chyba, że się postarają i naprawią swój błąd
  • Odpowiedz