Wpis z mikrobloga

@Wojko: Jakoś nie widzę w niej nic fałszywego względem reszty uczestników, tylko z Hanką ma spiny. Mnie Monika czasem wkurza, wcale aż tak jej nie kibicuję w wygranej bo Gabi skradła me serduszko ( ʖ̯) Jest tam kilka dni a ciągle szukam jej wzrokiem. Jednak muszę przyznać, że Monika z każdym zbudowała relację, angażuje się, doradza, obgaduje jedynie z Mikołajem i to tylko gdy ktoś
@Asia01: W końcu w programie jest osoba, która umie rozegrać resztę uczestników. O to chodzi, żeby eliminować tych, którzy podpadli/są zagrożeniem i podoba mi się to, że Monika umie to zrobić a na dodatek nie podpaść innym za bardzo.
@Groom71: ta rzeczywiście wielki z niej stratrg... raczej mamuska walczaca z banda dzeciakow.... nie widze tam zadnej ponadprzeciętnej inteligencji tylko poprostu jest najstarsza i ma więcej zycowego doswiadczenia od reszty....choc jak widac nie we wszystkich dziedzinach, bo w zwiazkach lezy.....
@Asia01: Nawet jak jej rozegranie wynika tylko z wieku i doświadczenia to dobrze się to ogląda. O to chodzi w tym programie i zawsze na tagu tego wymagamy. Jak ktoś ma jakąś moc i ją zmarnuje to cały tag wrzeszczy, że nuda. A jak jest taka Monia, która choć trochę myśli i podejmuje dobre dla niej decyzje to się znajdą tacy co wrzeszczą że #!$%@?…
@Groom71: ja mam odmienne zdanie. Mi sie ja nie dobrze oglada i nie widzę w niej niczego naprawde wyjatkowego czy ponadprzecietnego. Zadziera nosa i tyle. Na poczatku programu ja lubilam. Bylo mi jej nawet troche szkoda jak tak za tym Adasiem latala... ale teraz to juz zaczelo byc nudne jak robi to z kolejnym...
@Asia01: To czego oczekujesz od bohaterów takiego show? Czy jest w tym sezonie (albo od 4 bo wcześniej nie ogladalam) jakaś osoba, która najbardziej sprostała Twoim oczekiwaniom?
@Groom71: błyskotliwości, wyjątkowości i aparycji. Ludzi którzy mnie zainspiruja czy zainteresuja. Czy ktos taki byl. ... nie do konca , bo ludzie ambitni i z potencjalem nie szukaja rozglosu...ale jest kilka osob z hp ktore doceniam, a nie powiem ktore, bo zostane zjedzona przez hejterow..