Wpis z mikrobloga

#grybezpradu #planszowki

Hej, szukam jakiejs gry, dwóch do pogrania w dwie osoby. To na czym mi zależy to w miarę łatwy próg wejścia (nie, że dwie godziny rozkminiania zasad) i dużo kombinacji rozgrywki, tak żeby po kilku partiach nie czuć, że się powtarzamy. To mogą być karcianki, strategiczne, może być gra gdzie gramy przeciwko sobie albo razem ku jednemu celowi. Może byc fantasy, sci-fi, cokolwiek ale raczej nic ponurego, horrorowego. Doradźcie coś, bo szukanie tego w necie mało mi pomaga.
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KubsOne: problem z everdell jest taki że po kilku rozgrywkach podstawka się nudzi, a dodatki kosztują tyle ile podstawka albo więcej
  • Odpowiedz
@xDyzio: Akurat koszt to dla mnie mały problem, a po kilkunastu rozgrywkach wciąż sie dobrze bawię. Ale to tez może dlatego, że nie jestesmy jakos wybitnie wymagający, to ma nas tylko relaksować i spełnia swoją rolę. Na razie bardzo fajnie się bawimy we dwójkę, widziałem już te małe dodatki po 20 zł które dodają kilka kart i te większe z całymi pakietami. Zobaczymy jak wyjdzie w czasie.
  • Odpowiedz
  • 0
@KubsOne skoro koszt to nie problem to zobacz sobie na allegro czy olx dedykowane pojemniczki na zasoby. Świetnie wyglądają a przy tym surowce się nie rozsypują.
  • Odpowiedz