Wpis z mikrobloga

@Kakarot_Z: Nie jestem jej wielką fanką. Na początku mnie zaciekawiła ale teraz jestem zdania , że jest taką cichą manipulatorką. Trzyma emocje na wodzy i niestety musze sie zgodzić z jedną odpowiedzią Hanki na IG , ze Monia wie jak się zachować przed kamerami. W chwili obecnej dla mnie jest po prostu perfidna i wyrachowana, a przede wszystkim cwana.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: Dla mnie od samego początku wydawało się, że Monia ma jakies fory. Wygrywała wszystkie konkurencje, cały czas miała jakies decyzje do podjęcia więc zajeżdża mi tu faworyzacją ze strony produkcji. Jeżeli chodzi o Hanke to myślę, że ona jest strasznie emocjonalna i w zamknięciu i dużej grupie popada w obłęd więc akurat ona to po prostu robi sama z siebie. A nawiazując jeszcze do tej inteligencji Moni to według
  • Odpowiedz
@Ayanna: coś w tym jest, że na innym tle (uczestnicy) być może wypadłyby inaczej. Mnie się osobiście nie podoba zbyt wyczuwalna ingerencja produkcji, patrz powrót uczestników i narzucony scenariusz który ma na celu wywołać zamieszanie.
  • Odpowiedz
@Kakarot_Z: w tej edycji produkcja ewidentnie wyróżnia uczestników. Święta Monia - cud natury , a Hanka jeden wielki toksyczny uczestnik. Trochę to dla mnie naciągane jest wszystko i śmierdzi scenariuszem. Nie wiem jak dla Ciebie ale uczestnicy tej edycji zachowują sie sztywno i może to spowodowało reakcje produkcji i podkręcanie atmosfery, bo najzwyczajniej w świecie wiało tam nudą.
  • Odpowiedz
@Ayanna: podeszli zbyt strategicznie do tematu, jednocześnie dopuszczając do głosu przerośnięte ego i stąd zrobił się młyn. Powinni mniej grać i mniej skupiać się na własnej sobie. Nie dziwię się że Piotrek odpadł na własne życzenie.
  • Odpowiedz