Wpis z mikrobloga

@vulcanitu: to już nie jest oxygen. Nakładka oneplus jest mergowana z nakładka oppo. Zobacz jak to wyglądało jeszcze 2 lata temu. OxygenOS w swojej najdoskonalszej postaci to niemal czysty android z kilkoma dodanymi opcjami.
  • Odpowiedz
@vulcanitu 2 razy płyta główna zmieniana i nadal GPS wariuje, bateria gówno, ekran ma jakieś dziwne barwy po 3 latach, ale nie wypalenia. Do tego kłamstwa producenta (aod) i spóźnione aktualizacje w tragicznym stanie
  • Odpowiedz
spóźnione aktualizacje w tragicznym stanie


@Obrzydzenie: nie wiem, OO11 miał być tragiczny, stada hindusów na forum płakały, u mnie wszystko git, 12 też miała byc do dupy, też jest git¯\_(ツ)_/¯ może jakim wybrańcem jestem
  • Odpowiedz
@vulcanitu: Co się składało na ten SoT? Chyba oglądanie Youtube przez 11h na Wifi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem ten telefon przez 2,5 roku i takich wyników nigdy nie wykręciłem nigdy. Najlepiej wspominam OOS10, niesamowity feeling użytkowania, potem OOS11 zyebało zarówno płynność jak i baterię, do końca więc cisnąłem OOS10 ze zmienionym kernelem i to było coś pięknego, aktualny mój Pixel nie jest tak szybki i
  • Odpowiedz