Wpis z mikrobloga

@kodishu:

Robote dostanie bratanek Obajtka ani innego Sasina po znajomosci, #!$%@? musza sie przyciski na konsolecie albo wyjdzie jakas inna niekompenetncja jak to u PiS-owcow i beidze Czernobyl 2.0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodishu: w sumie to elektrownia atomowa jest np elektrownia węglowa xD Elektrownie wykorzystujące paliwo uranowe to elektrownie jądrowe (reakcje na poziomie jadra atomu)
  • Odpowiedz
i tą zapałka ma być inny węgiel?


@Aciapek: Rozpałką jeśli już. Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia? Żeby rozpalić węgiel w piecu musisz zwiększyć temperaturę i doprowadzić przepływ powietrza, naczęściej robi się to przez rozpalenie wcześniej drewna.
  • Odpowiedz
Rozpałką jeśli już. Po co się wypowiadasz jak nie masz pojęcia? Żeby rozpalić węgiel w piecu musisz zwiększyć temperaturę i doprowadzić przepływ powietrza, naczęściej robi się to przez rozpalenie wcześniej drewna.


@willard: Co ty? A ja myślałem, że gazetami z orlen press się rozpala? Ty masz 10vlqt żeby się #!$%@?ć o to że telefon autpkorekte zrobił mi w słówku albo się przejęzyczyłem?
  • Odpowiedz
@willard: Mistrzu, jakbyś czytał artykuły a nie nagłówki to byś wiedzial, że do rozpalenia tego trefnego węgla który sprowadził sasin potrzeba o wiele wyższej temperatury niż przy węglu krajowym co powoduje że nie da się go rozpalić drewnem.
  • Odpowiedz