Wpis z mikrobloga

Dziś odebrałem swój pierwszy słoik aurory 20/1 i jeżeli to jest ta mityczna jakość NiEpRySkAnEj (xD) niczym trawy, to trochę współczuję osobom wychwalającym ją pod niebiosa. Susz ewidentnie przesuszony, będę musiał kupić bovede. Trimming pozostawia wiele do życzenia, niektóre topki mają nawet połówki liści. Jest kilka większych topków, niesprasowanych co na plus, ale jest też na oko niecały gram miału, co przy cenie 58/g nie powinno mieć miejsca. Jeszcze nie testowałem, więc jedyne co przekona mnie do dalszego korzystania z usług farmaceuty to ogromna moc i tym samym ekonomia, w co szczerzę wątpię.

Przy tym jak to teraz wygląda to polecałbym tylko dla osób z bardzo kapryśnymi chorobami gdzie potrzebny jest konkretny profil terpenowy ustandaryzowanej odmiany. A jak potrzebujesz głównie kanabinoidów to da się znaleźć cebularzy #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°) z lepszą jakością suszu w tej samej jak i niższej cenie
#wykopjointclub #medycznamarihuana #narkotykizawszespoko #marihuana
d.....x - Dziś odebrałem swój pierwszy słoik aurory 20/1 i jeżeli to jest ta mityczna...

źródło: comment_16675018063fF2niHMxD9Iza565p6XC4.jpg

Pobierz
  • 46
@demonox: dostałeś w oryginalnym opakowaniu? Ważyłes ile dostałeś? Niestety jutro jadę odbierać przesypywana Aurorę 10g i z tego co widzę zawsze jest trochę więcej a coś mi się wydaje że apteki lecą w uja i dają równo 10 albo nawet mniej bo się ludzie na grupach skarżą że przycinają a jak susz przepakowany to reklamacji nie przyjmują bo przecież sprawdzone przez farmaceutę...
@Gzyro: ja wiem, kolega ( ͡º ͜ʖ͡º) dostał kiedyś 25g w dokładnie 9 topach świeżutki Sour Diesel ze słonecznej Hiszpanii

@LeczmySie: też się z początku wystraszyłem, bo po podaniu kodu babka dała mi kwitek i kazała wrócić po 20 min. okazało się że tylko obkleiła fabrycznie zamknięte pudło aurorki etykietą z danymi o recepcie, pacjencie i zaleceniami lekarza. tak czy inaczej padaka, na stricie dawno
@demonox: Kurde zastanawiam się czy jest sens ogarniania tej medycznej a wiem że ją łatwo dostać tym bardziej że mam recepty na ssri,benzo i seryjnie pomaga mi ona na nerwice której de fakto już nie mam ale uspokaja dobrze fest.
Raz spróbować mogę ale jakość mj pozostawia wiele do życzenia.
@Gzyro: na tą chwilę wszystkie znaki na niebie mówią mi że absolutnie się nie opłacało, bo wahałem się między 10.5 top cali weedu a tym gównem w tej samej cenie xD Jedyne co zmieni ten pogląd to totalna bomba po 0.15 z waporyzatora, na co sądząc po wyglądzie nie ma szans. Ale i tak dam znać za jakieś 2h jak wrażenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@demonox: Spać już pewnie będę szedł ale wołaj.
Co najlepsze też mam zajebisty dostęp 10 za 400zł a tutaj mam płacić 600zł za np aurore 22 w warszafce?
No poebao ludzi ale zawołaj i daj znać jak moc.
Ja za to ciebie zawołam za jakieś 1.5 tygodnia jak wpadnie hajs i ogarnę sobie medyczną.
@demonox: Chyba kolejny raz potwierdza sie to że różnice między partiami są ogromne, moja aurora którą kupowałem przed wakacjami wyglądała tak że każdemu komu pokazywałem sie oczy świeciły. Ostatnio ziomek kupował również aurore i też jakiś miał dostał ale na plus to że wyszło 11g z groszami, jeśli chodzi o moc to wszystko pod kontrolą i bez zmian nie ważne jak wygląda.