Wpis z mikrobloga

Pamiętacie gurala i jego historię? Nie chcę go usprawiedliwiać, ale gural to jest doskonały przykład jak bardzo destrukcyjny wpływ na młodych ludzi mają tacy patostreamerzy jak #thenitrozyniak.
Gural był tak samo toksyczny jak nitro. Też ubliżał wszystkim dookoła, też życzył ludziom śmierci, też transmitował wulgarne rozmowy telefoniczne, nie informując rozmówców, że są nagrywani, też myślał że jest najmądrzejszy i też czuł się jak król życia.
Do czasu aż zrobiło się o nim głośno w mediach i wszystko zaczęło się sypać. Gural wtedy tłumaczył się, że przecież nie robił nic złego i że w takim zachowaniu nie ma nic niezwykłego, bo przecież wszyscy tak robią. Wszyscy w sensie mlekołak, alimenciarz, rafonix i inne tego typu odpady. Gural to człowiek wychowany na polskim youtubie, który naoglądał się patostreamerów i chciał być tacy jak oni. Gdyby nie było nitro i innych patusów, gural nigdy by nie powstał, dlatego uważam, że mlekołak powinien spaść z rowerka tak samo jak spadł gural (dla niezorientowanych gural nadal strimuje ale rzadko ma więcej niż 300 widzów a cały jego content opiera się na siedzeniu w fotelu i piciu alkoholu)
btw pamiętacie czasy kiedy gural miał rekordy widzów i najszybciej rozwijający się kanał na polskim youtubie? Włodarze #famemma boxdel i gola traktowali wtedy gurala jak dobrego kumpla. Nie widzieli nic złego w jego zachowaniu i zbijali z nim piątki. Dlaczego? Bo to się opłacało. Dopiero gdy w mediach zaczęło być głośno o guralu i jego kanał spadł z rowerka, to przestało się opłacać i wtedy momentalnie zerwali z nim kontakt. Identycznie może być z mlekołakiem. Teraz mleko boxdel i biseks to kumple, ale jeśli w mediach byłaby taka nagonka jak na gurala, to jestem pewny, że anulowaliby z nim kontrakt i udawali, że nigdy go nie znali ¯\_(ツ)_/¯

#patostreamy #nitro #gural #famemma
O.....r - Pamiętacie gurala i jego historię? Nie chcę go usprawiedliwiać, ale gural t...

źródło: comment_1667489552UqA63Sq9Fh3473jNrdmBBQ.jpg

Pobierz
  • 10
Gural miał problemy z prokuraturą, a nie postawiono mu zarzutów tylko z tego powodu, że nie udało się odszukać tych małolat. Poza tym, gural wyłapał jeden wyrok, co prawda w zawieszeniu, ale jednak. Do tego ta sprawa ze zwierzętami, która go pogrążyła całkowicie.
Trudno porównywać go z typem, który nawet się o kryminał nie otarł.