Wpis z mikrobloga

Jaca po raz kolejny udowadnia, że jest moją ulubioną małpą we freakach:
- legendarny telefon na F2F Tańcula - Muran przed Fame 10 (Dżin i Niewolski),
- wspaniały występ na drugiej konferencji (jesteś frajerem, Tańcula; może od Huberta bym zaczął ( ͡° ͜ʖ ͡°) ),
- wywołanie ducha Wujka Władka,
- swarzędzcy kubkarze i inne ksywki (prokurator Szeliga),
- uratowanie Fame 12 dzięki walce w klatce rzymskiej,
- zrobienie minuty ciszy na konfie przed Fame 14,
- trylogia z Najmanem u Arka Hnidy,
- Bóg, honor, ojczyzna po wygranej syna,
- Czytanie listu carycy przed Fame 15,
- uruchomienie protokołu "szwagier",
- spina z Wardęgą,
- dwukrotny występ w "Sprawie dla Reportera",
- wyrzeczenie się własnego brata i uruchomienie konfliktu rodzinnego

Najlepszy odklejeniec wszechczasów we freak-fightach
#famemma
smialson - Jaca po raz kolejny udowadnia, że jest moją ulubioną małpą we freakach:
-...

źródło: comment_1667484358xDMVHjzlxFcArcgnwpBaDY.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smialson: Jego najwiekszą zaletą jest to, ze nie musi dbać o to zeby go tłum lubił, więc idzie pod prąd i jako jedyny jedzie po popularnych iunfluenserach z duzym fanbase, co dla nikogo nie byłoby opłacalne
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: gdzie muran zaatakowal kogos bez zadnych dowodow? tancule ze mateuszowi dosypal cos? XD ostatnio sie okazalo ze to nie on i jaca wyjasnil ze to byla pomylka a mlekolak caly czas idzie w swoje i do tej pory nie przeprosil izaka
  • Odpowiedz
@sentence7: @essos: Atakowanie tekstami z wykopu, że nitro to nie ojciec na jakiej podstawie? Atakowanie, że dosypał tyle to wałkował i to był tylko i wyłącznie jego wymysł. Z niewolskim też tyle gadania i nagle ucichło.. Gada gada co mu dadzą z wykopu i wszystko się okazuje kłamstwem. Nic z jego ust nie było prawdą do tej pory.
  • Odpowiedz
@sentence7: A dlaczego ma robić testy? Bo tak wykopek napisał? Napisałem wyżej gada to co przeczyta bez żadnych argumentów. Dlatego mam nadzieje, że go usuną z internetu jest bardzo szkodliwy i niebezpieczny. Rzucanie takich oskarżeń powinno być jak najbardziej karane.
  • Odpowiedz
Atakowanie tekstami z wykopu, że nitro to nie ojciec na jakiej podstawie?


@Jestemkoksupotezny: Przecież on czegoś takiego ani razu nie wypowiedzial. A to ze na wykopie tak mowią, to mowią na wykopie xD i jest to raczej "w konwencji żartu" i nie bez powodu, tylko aby dokopać zyniakowi "w konwencji ząrtu", bo w konwecji żartu przecież sie nie liczy

Atakowanie, że dosypał tyle to wałkował i to był tylko i
  • Odpowiedz
@Jestemkoksupotezny: Nie że wykopek tak napisał, to się tak rozprzestrzeniło, że każdy o tym gadał nawet dubiel sie go pytal czy to prawda xd zrobiłby testy, pokazał je i by każdy przestal o tym #!$%@? a on sie najwyraźniej czegoś boi
  • Odpowiedz
@dziki-pies: Bo bądźmy szczerzy szkoda czasu tracić na ściganie jakiś wykopków pewnie większość z nich na utrzymaniu rodziców poniżej 18 lat... Nie zmienia to faktu, że tu i tu jest atakowanie kogoś godności
  • Odpowiedz