Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Zachwyt Prezydenta nad Hanką był tak przejaskrawiony i teatralny, że przez długi czas myślałam, że on po prostu trolluje i śmiałam się z tego, jaką bekę z niej kreci. Potem do mnie doszło, że on chyba jednak mówi na serio, ale mam nadal iskierkę nadziei, że pierwsze odczucie nie było błędne.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Biorąc pod uwagę to - jak podniecał go intelekt Moni, jak bardzo jej osoba go kręciła - No to chyba jakiś gruby żart z Jego strony ( mam namyśli tę całą jego hankofilię )
  • Odpowiedz
@jinchurikikurama: właśnie dzisiaj rozkminiałam, że może on chce Hugo wywalić z programu i dlatego tak za nią lata, żeby go wybrała, bo na pewno Monika mu opowiadała o tej intrygantce. A Monikę odpuścił, bo razem by byli zbyt łatwym celem do odstrzelenia, a tak to w razie wu mogą się ratować. Ale to moja opinion ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Ololooo: Ja teraz mam podejrzenia, że on po prostu chciał mieć parę, która dobrze radzi sobie w konkurencjach sportowych, a Hanka co by nie mówić to jest wiele poziomów wyżej od takiej Klaudii czy Olki. Jedyna opcja, żeby doganiać pary Moniki i Ążeli.
  • Odpowiedz