Wpis z mikrobloga

@McKeyPL: generalnie to potrzebuje na allegro sprzedawać produkt w 100 sztukach i załóżmy w 20, przy korzystaniu z integratora i ustawieniu podstawowej jednostki miary na 100 - wylicza mi wtedy cenę i stan dla 100 sztuk i jest ok, ale teraz potrzebuje jakiegoś sposobu żeby wystawić go w 20 sztukach i żeby też mi to śmigało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krawczykonator: jedna kartoteka towarowa to jeden stan w magazynie. Można co najwyżej tak jak napisał kolega wyżej zrobić komplet A składający się z towaru B i przed sprzedażą robić kompletację. Poszukaj jakichś rozwiązań, które to automatyzują. Ewentualnie może ustawić towar B jako powiązany z towarem A i sprzedawać jednocześnie? W sumie ciężko stwierdzić bo opisałeś to bardzo abstrakcyjnie.
@Borysko_88: integrator przelicza po zaznaczeniu "jednostka miary inna niż podstawowa" - wtedy jak ustawię tam opk. na 100 to nie przeliczy mi inaczej na tym symbolu. Jeśli to nie jest zaznaczone to by mi aktualizowało dla pojedynczej sztuki, czyli tak czy inaczej jedno się gryzie z drugim. Zostaje chyba tylko wystawienie bez połączenia z subiektem i ręczna edycja stanów i cen.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krawczykonator: Nie wiem czy dobrze myślę, ale #!$%@?. Na podstawie tego jaka jest najmniejsza jednostka stworzyć zestawy w BL. Czyli np. Najmniejsza jednostka do sprzedaży to 1, wtedy 20 sztuk to zestaw 20x1. Dzięki temu i powiązaniu produktu z aukcją, stany będą się wysyłać poprawnie. Po stronie sgt tak naprawdę powinieneś mieć jako produkt tylko te najmniejsza jednostkę

BTW. Ten integrator ssie. Pomyśl o Sellintegro