Wpis z mikrobloga

Uszanowanie, zamierzam dzisiaj zamówić soda stream i stoję przed wyborem między dwoma opcjami:

Na stronie soda stream obecnie jest promka na ART z 3 butelkami 1l i jednym cylindrem gazowym w kolorze różowym w cenie 370zl z dostawą gratis
https://sodastream.pl/products/art?variant=41694397857974

W Media Expert z kolei jest promocja na Terra z dwoma butelkami, cylindrem i syropem pepsi tak jak na screenie w cenie 269zł
https://www.mediaexpert.pl/lp,15255-sodastream-syrop-pepsi-oraz-zestaw-butelek-gratis?utm_medium=linktxt&utm_campaign=2022.10&utm_source=fCAdkEcDcq&utm_content=3129955

Które rozwiązanie będzie lepsze? Przejrzałem tag #sodastream i widziałem że niektórzy mają różne problemy z Terra, lecz o ART nie widziałem żadnego wpisu.
JemMandarynke - Uszanowanie, zamierzam dzisiaj zamówić soda stream i stoję przed wybo...

źródło: comment_1667480359JeEdxPmVn3C7jqTVUigHpv.jpg

Pobierz
  • 5
@JemMandarynke: kup taki do którego pasuje szklana butelka. Niestety z tego co kojarzę jest chyba tylko jeden model, który je obsługuje. Plastikowe ciężko się myje, ciężko pozbyć się zapachu chemii po umyciu płynem i żeby było śmieszniej, mają datę przydatności do użycia, po której nie wiesz czy wytrzyma ciśnienie, czy nie. Gazem się nie przejmuj, można dostać zamienniki za 20-30 zł lub wymieniasz w Media za ok 50-60. Syropy można kupić
@wolviex dlaczego myć butelkę po wodzie wodą? Nie wystarczy jej wysuszyć? ( )
Wymiana w media za 50-60zł to jest śmiech na sali, jak w wielu miejscach można wymienić i za 15zł.
Sodastream Duo to już koszt 550-600zł, na chwilę obecną raczej poza zasięgiem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JemMandarynke: jak nie pijesz syropów a sama wodę to wystarczy przeplukac, nawet z dodatkiem płynu nic nie przechodzi jak zaraz wypluczesz.
Dokładnie myj gumki pod korkiem i osobiście nie zależał mycia w zmywarce, bo pod ta czarna podstawę butelki wchodzi syf
Ja zamieniłem. DUO na ART. I jestem zadowolony. Lepiej się obsługuje samo gazowanie. Poprostu lżej. Jeśli chodzi o butelki to ja swoją płuczę co drugie gazowanie. Mam@taka szczoteczkę z gąbka na końcu i jest Ok. Nie ma potrzeby używania zmywarki. Na butelkach osadza się tzw osad z samej wody nawet tej przefiltrowanej. Reszta zresztą to rzecz gustu a jak wiemy to o obok się nie dyskutuje