Wpis z mikrobloga

Szukam auta dla rodziców - kombi lub SUV (to akurat ja zaproponowałem ale nie może być przesadnie duży). Ojciec chce hybrydę, mnie również zależy na tym żeby się zbierało przy wyprzedzaniu. Warunek konieczny - nisko klapa bagażnika żeby coraz starszy owczarek niemiecki mógł wskoczyć do bagażnika (także bagażnik nie może być też mały) ( ͡° ͜ʖ ͡°). Auto raczej przynajmniej na kilka lat, mam jakieś swoje typy ale chętnie posłucham jakie opcje byście rozważali w takiej sytuacji.
#motoryzacja #samochody #kupautozmikro
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LeonMoczydupa: Pomijając oczywiście ostatnie totalnie oderwane od rzeczywistości ceny, też zastanawiałem się nad jakimś autem dla rodziców, które z jednej strony będzie sprawne na teraz a z drugiej strony za te 5-8 lat ciągle wjedzie do miast i stref czystego transportu. Dzienny przebieg max. 80 kilometrów. Hybryda w takim scenariuszu byłaby idealna, ale jeszcze lepszy by był plug-in - wtedy ładowanko w domu, paliwo tylko w trasy.

No i znalazłem
  • Odpowiedz
@LeonMoczydupa: Nowa Kia Niro hybryda - praktycznie max. wyposażenie ok. 150k. Dużo systemów bezpieczeństwa, bagażnik ok. 450 l., hybryda, mało pali, siedzisz dość wysoko, gwarancja 7 lat. Po mieście dynamiczny, przy autostradowych prędkościach już nie, ale to kwestia, jakie rodzice mają potrzeby.
  • Odpowiedz