Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siema, uczciwie przyznam, że piłka nożna (a szczególnie turnieje) to moje guilty pleasure. Od czasu do czasu rzucę sobie trochę kasy na buka, żeby się lepiej oglądało. Taki też plan mam na mundial.

Zwracam się z prośbą, może ktoś słyszał o fajnej promce? Czasami są przy starcie dawane bonusy, czasem za wpłatę konkretną - przy mundialu myślę pełno takich bedzie. Za 2 tygodnie z hakiem to startuje, mogę założyć konto albo zrobić wpłatę w sumie na dowolnego bukmachera, byle nie jakieś dziadostwo o którym słyszało 3 ludzi (raczej coś z bardziej popularnych).

#pilkanozna #bukmacherka
  • 6
@zwierzeta_sa_spoko: Z własnego doświadczenia wiem, ze najlepiej mieć konta u kilku bukmacherów i korzystać z bonusów na bieżąco, wtedy można praktycznie grać za same bonusy. A tak na start to każdy ma jakieś duże bonusy, uważaj jedynie na wymagany obrót. Z tego co kojarze na betclicu własnie obrót bonusu musi być 6krotny więc XD
tego co kojarze na betclicu własnie obrót bonusu musi być 6krotny więc XD


@dzikiwonsz21: którego bonusu musi być taki obrót? Za freebety z misji stawiasz normalnie i od razu jak wygrasz masz przeliczane do głównego salda.

edit
a dobra już wiem ten 550, ale to i tak uja warte korzystanie z tego
6krotny obrót brzmi trochę źle


@IGorgonzolass: czytaj regulaminy, a nie nagłówki typu "kliknij, żeby dostać 2137 zł!!!!!111 *"

a pod gwiazdką jest, że musisz najpierw postawić 5 kuponów o łącznej wartości 2137 zł, obrócić to 5 razy, odczekać dwa dni i wtedy dostaniesz swoją wygraną, którą musisz znowu obrócić 5 razy xDD

Najczęściej najlepsze promki są dla nowych klientów. Tak jak kolega napisał, najlepiej założyć wszędzie konta, chociaż jeśli grasz od