Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: moja mama nadal sie szczyci ze w wieku 5 lat znalem na pamiec wszystkie te dane z tych kapsli, zwierzatek nie pamietam, ale z tych kapsli z flagami cos zostalo w glowie :D
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: Nigdy nie ogarniałem jak komuś może coś matka wyrzucić. Miałem też takich kolegów którym nagle rodzice coś wyrzucili i zawsze miałem tęgą rozkminę jak bardzo to jest niesprawiedliwe. Współczuję! :(
  • Odpowiedz
@Ulic_Qel_Droma: Nigdy nie ogarniałem jak komuś może coś matka wyrzucić. Miałem też takich kolegów którym nagle rodzice coś wyrzucili i zawsze miałem tęgą rozkminę jak bardzo to jest niesprawiedliwe. Współczuję! :(


@habaka: No ten sam los spotkal wszystkie kaczory donaldy zbierane latami, kapsle pokemon, holograficzne naklejki dinozaurów razem z plansza, na ktorej je się naklejało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Gnojokok: ja miałem kilka razy z nominałem i dostałem za to jakieś tam nagrody :P mój ojciec to rozwoził więc wiedziałem w których kartonach są nominały :)
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek: Będąc brzdącem, wracałem z mamą z jakichś zastrzyków. Jesień, ciemno, plucha, dupa boli. W jakiejś kałuży dostrzegłem krążek, podniosłem... Bawół afrykański, którego szukałem od bardzo, bardzo dawna. Jedno z fajniejszych wspomnień z dzieciństwa.
  • Odpowiedz