Wpis z mikrobloga

@kupczyk: Co masz na mysli z afiszowaniem? Ze nie moga miec zarcia dla siebie ( ktore przypomina zarcie ktore by chcieli jesc ale sie zle czuja z tym skad pochodzi ) ani agitowac za swoim moralnym kodeksem ? Bo duzo grup to robi - czemu oni akurat by nie mogli ? Mamy cale korporacje ktore to robia od setek lat. Co wiecej wiekszosc rowniez stara ci sie moralnie narzucic diete.

Mimo
@mt1t29r2: tak tak, weganie się afiszują i narzucają innym swoje przekonania. Największy mit i bzdura którą przeciwnicy wege sobie wmawiają żeby się poczuć lepiej w swojej bańce i utwierdzić się w swojej wyimaginowanej słuszności. Może trafi się taki jeden na 1000. Wejdź sobie w dowolną sekcję komentarzy pod reklamą jakiegoś wegeproduktu - większość to właśnie mięsożercy "narzucający" swoje przekonania. Pod reklamami mięsa wysrywów wegan raczej nie widać.
@Mega_Smieszek: "wołowina" od beyond jest zajebista. Robiłem burgery ludziom z tego "mięsa" i nikt się nie połapał, że to nie jest prawdziwa wołowina. Szkoda że jest tak ciężko dostępna w polsce. Osobiście uwielbiam mięso i nie wyobrażam sobie diety bez niego, ale nie mam żadnej satysfakcji z tego, że coś musiało umrzeć abym ja się najadł.

Bez chwili zawahania przerzuciłbym się na to z mięsnej diety.