Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jutro jadę do wąchalni typu Douglas/Sephora z zamiarem wybrania sobie tego jednego eleganckiego zapachu, którego chciałbym używać na specjalne okazje: ważne uroczystości i inne wystąpienia w garniturze. Taki zapach gentlemana. xD Mam dużo różnych zapachów na codzien, ale w sumie żaden z nich się za bardzo nie nadaje na ekstra okazje. Poza tym chciałbym stworzyć połączenie w mojej głowie, gdzie ważne wydarzenia będą się kojarzyć z tym jednym odświętnym zapachem :)
Zależy mi szczególnie na dużej trwałości, projekcja nawet chyba lepiej jeśli będzie umiarkowana.

Możecie coś podpowiedzieć?

Jesli chodzi o preferencje to kiedyś miałem probke dior homme parfum i mi się podobała, ale np. dior homme intense już mi nie podchodzi xD podoba mi się terre d Hermes, ale nie wiem czy do końca nadaje się na tego typu zapach.

#perfumy
  • 18
@olejek_rurzany może coś w stronę kwiatów? Amouage Reflection albo TF Ombre Leather Parfum, oba charakterystyczne i eleganckie ale oba dla dynamicznego gentlemana ;) Mi do garniaka leży jeszcze mega Memo African Leather ale zakładam je raczej biznesowo niż na uroczystości typu wesele