Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja nie rozumiem tej nagonki na Valentyna?
Chłopak przystojny, wykształcony + ma coś w sobie co przyciąga, ciężko to określić..
Ładnie się wypowiada, w setkach nic nie mówił złego na kolegów (w przeciwieństwie do Konrada).
Widziałam, że dużo osób pisze że to cwaniaczek chociaż ja nic takiego nie zaobserwowałam. Pewnie sam widzi że podoba się Klaudii więc też wykorzystuje okazję by się zbliżyć i pogadać. No i jak jeszcze sam mówi, że w kwestiach miłosnych to tak ciężko u niego.
Jestem trochę wyczulona na pozerów, i wydaje mi się że potrafię wyczuć takiego ale tu serioo nie ma się do czego przyczepić. A na rolnikowym forum niezła jazda na niego.. chyba, że chodzi tylko o to, że chłopak jest że wschodniej granicy.. (:

#rolnikszukazony
  • 8
@gabrieallla: mnie on tez się podoba i tez bym na niego leciała, ale intuicja mi mówi, że nie jest nią uczciwe zainteresowany. Nie podejrzewam go jak inni o wizę (mówił, że mieszka w Polsce od małego), ale widzę tu raczej chęć rywalizacji i potem zbieranie plonów w postaci chętnych dam z miast. Ale mogę się oczywiście mylić. No i fajny jest, wiadomo.
@jedna_odpowiedz: no zobaczymy jak to się zakończy. We wczorajszym odcinku był trochę zdenerwowany/zazdrosny, nie wyglądało na ustawkę. Jak jest z Klaudią wydaje się tak pozytywnie otwarty. Może po prostu nie potrafi tak wylewnie mówić o uczuciach jak Konrad xd
@gabrieallla: no niestety, choćby chłop był piękny i wysoki (a Kondzio za jakieś 7 lat będzie totalnym ciachem) to takie niezręczne dukanie komplementów, gibanie się i opieranie o barierkę losowymi częściami ciała totalnie kobiet nie kręci. Za komplementami musi iść pewność siebie osoby mówiącej, musi iść przekaz: jesteś zajebista, a ja na ciebie zasługuję. Zapamiętajcie Miraski ;P