Wpis z mikrobloga

Namówiliście, też mam receptę, bo mimo, że przymusu nie mam (sam daję radę "leczyć" się od dobrych paru/parunastu lat) to chciałem zobaczyć, jak to wygląda. Na pewno zaskoczeniem jest, jak bardzo łatwo jest dostać receptę, to nie trwało nawet 30 minut włącznie z opisaniem objawów - jeśli nikt tego w przyszłości nie ukróci, to możemy właściwie powiedzieć, że w Polsce jest semi-legal na kupowanie zielska (co prawda za gruby hajs, ale jednak). To jest aż przerażająco łatwe ( ͡° ͜ʖ ͡°) Domyślam się, że w moim circa 20k mieszkańców "mieście", raczej ciężko będzie dostać lek, więc pewnie czeka mnie wypad do większego miasta? Jeżeli na recepcie jest 20%, to nie mogą dać słabszej? Ewentualnie, długo się czeka na sprowadzenie do danej apteki? No i czy panie farmaceutki patrzą tak samo jak na kinderćpunażerie proszacą o acodin/thiocodin? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#wykopjointclub #medycznamarihuana #marihuana
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MATiASSek: masz ktomalek/gdziepolek i sobie spokojnie możesz sprawdzić gdzie jest dostępna koło Ciebie. Rodzaj dobiera lekarz po wywiadzie z pacjentem. Generalnie jak uważasz, że te 20% to sporo, to zawsze możesz zmieszać z jakimś suszem CBD i osłabić, ale bez przesady, nie jest to jakieś gigantyczne stężenie
@Waspin: Właśnie raczej nie chciałbym dostać nic słabszego, nie chce robić z siebie nie wiadomo jakiego zawodnika ale na "sen" potrzebuje raczej silniejszych odmian. Dzięki za protip, chyba i tak spróbuje zamówić w miejscowej.
@MATiASSek: jeśli na recepcie jest wypisana aurora 20% to nie dostaniesz innej, ani słabszej ani mocniejszej. Musi być dokładnie ten sam preparat co na recepcie. Dostępność najlepiej sprawdzać jak wyżej ktoś podał ktomalek/gdziepolek.