Wpis z mikrobloga

czy tylko mnie tak już #!$%@? Monika ? Ta dziewczyna ma coś z głowa musi być wiecznie najlepsza , wszystko musi być po jej myśli i robi to z taką zawziętością … wybory miss ona musi wygrać choćby skały srały, jak kolekcja z mikim była grupowa to zamiast wziąć na luz myślałam ze je zabije tam i te teksty nie mam majtek No jpr jak przegrała test wiedzy to tez #!$%@? na ryju ewidentnie ma problem ze sobą i kompleksy bo jest mało atrakcyjna u każdy widzi w niej tylko kumpele ale mam nadzieje że ją Hania #!$%@? :p
#hotelparadise
  • 25
@olaagatahania: ale stek bzdur - to że ktoś jest zawzięty i chce wygrywać konkurencje oznacza właśnie pozytywne cechy. W trakcie konkurencji wychodzi kto ma jaki charakter i jakim jest człowiekiem - nie każdy widz musi każdego uczestnika lubić, ale na litość boską przywalanie się do kogoś że ma ambicje i stara się wykraczać poza przeciętność jest słabe. Jeśli Monia w życiu realnym jest podobnym wojownikiem z ambicjami, zdolnym do poświęceń aby
@kipman1: trzeba odróżnić zdrowa ambicje od niezdrowej a w jej przypadku często to już jest niezdrowe i irytujące … Bardzo lubiłam Monike ale to co ostatnio wyprawia to nie jest godna pochwały postawa. Kto normalny wywala za fraki ze sceny koleżankę bo zaczęła robić takie show, że widziała się już na straconej pozycji . Teraz tez e zwiastunie widziałam przyjebki z jej strony więc wnioskuje przegraną. Jej mina na kolacji -
@kipman1: w jednej kwestii się z Tobą nie zgodzę, do pewnego czasu na pewno byla lubiana przez wszystkich, teraz zwłaszcza gdy wróciła Hugolina, Monia ma coraz silniejszy obóz przeciw niej, AiD plus oczywiscie Ola i Hugo, Ążela coraz skuteczniej zaczyna podburzać towarzystwo, trochę przez Nikiego ale Moni też sie obrywa przez to
@kipman1: poza tym Monika nie jest taka super inteligentna jak wszyscy sądzą . Stwarza tylko genialne pozory a jej inteligencja jest na równi z pozostałymi ( nie mówię tu o Hani bo jej jest akurat niższa :p ). Nie stawiajmy teraz Moniki jako naczelnej noblistki HP bo Angelika,Karma, Anastazja są też inteligentne i zasługują na uznanie , tylko zachowują się normalnie a nie jak Koreańska księżniczka
Ta dziewczyna ma coś z głowa musi być wiecznie najlepsza


@olaagatahania: ty tak serio sądzisz?uważasz że jak ktoś jest ambitny to ma coś z głową? to że Monika podchodzi do zadań ,,ambitnie''jakie HP im funduje jest złą cechą?czy to że widać jej emocje to też wada i Ciebie irytuje ?
przecież to HP, żeby tam się utrzymać i zajść jak najdalej trzeba grać,
trzeba wygrywać poszczególne etapy a Monika robi to
@ddonewry927: Z punktu widzenia oglądalności, budowania zasięgów na IG poprzez kłócenie się ludzi itd to w interesie produkcji jest aby faworytom rzucać kłody pod nogi, a wręcz stwarzać zagrożenie odpadnięcia z programu. Idealny scenariusz dla produkcji to faworyt odpadający przed finałem.
Z tego względu dla produkcji Hanka jest cenna bo jest zdolna do wszystkiego i nie ułatwia zadania największej faworytce tego sezonu. Hanka poprzez swoją osobę, zachowanie i rozmowy z innymi