Wpis z mikrobloga

@kAdi: jezeli chodzi o ich wsparcie to kiepsko. Juz jednego wypusili na intelu (Grand X In) i zero aktualizacji a ze to intel to i spoleczność nic nie mogła pomodować
  • Odpowiedz
@ZmutowanaFrytkownica: Po prostu podoba mi się ten telefon a ZTE wydaje częste aktualizacje więc myślę, że większość problemów rozwiązują w miarę na bieżąco

@Pirum2: ZTE v987 tak? Cały czas ten telefon jest w kręgu moich zainteresowań ponieważ to ta sama półka cenowa. Myślałem jeszcze nad:
  • Odpowiedz
@kuzyn1910: ZTE v987 wydaje mi się lepszy niż ten Geek v975 ostatnio mój znajomy kopił MyPhone Next bebechy praktycznie jak chińczyk ale za to nie musisz go ściągać z chin kupisz na miejscu chyba ostatnio w selgros za równe 600zl widziałem
  • Odpowiedz
@Pirum2: W selgrosie chyba Overmax był czy jakoś tak. Widziałem, że myphone i właśnie overmax wprowadził całkiem przyjemnie wizualnie telefonyz niezłymi parametrami ale jeszcze nie miałem okazji ich używać.
  • Odpowiedz
@kuzyn1910: Next tez był na pewno za 600zl bo jeszcze sprawdzałem, w każdym razie chciał kupić tego ZTE v987 ale nie chciało mu się czekać bo jedyna opcja to zamawianie z chin do tego w razie czego problemy z gwarancja mogą być VAT itp w rezultacie zabrał tego My Phone o praktycznie takich samych parametrach. Mailem go przez chwile w ręce to prezentował się dobrze wiec nic więcej nie mogę
  • Odpowiedz
@Pirum2: Przez Singapur Post jako gift przeważnie udaje się ominąć VAT. Powiem Ci, że te gwarancje to mnie w ogóle nie przekonują. Rzadko kiedy zdarza mi się coś skutecznie zareklamować w czasie gwarancji.

Wyobraź sobie, mój kuzyn kupił SGS4 w slepie za 2400 zł. Po półtora miesiąca w telefonie...samoistnie pękł wyświetlacz (nie dotyk tylko wyświetlacz). Telefon leżał sobie na biurku, bierze go później a tu trzaśnięty wyświetlacz. Poszperałem trochę w
  • Odpowiedz
@basssiok: Widziałem właśnie, że tam też jest ale nigdy nie korzystałem z tej strony. Pomijając sam fakt, że może jest mniej wsparcia technicznego dla Intela to ten telefon według mnie jest po prostu bardzo ładny :)
  • Odpowiedz