Wpis z mikrobloga

W tym dniu warto oprócz o bliskich pamiętać też o bohaterach, również tych współczesnych.
Ś.P Tomasz Walentek, żołnierz Wojska Polskiego oraz zawodnik MMA, weteran misji w Kosowie i Afganistanie. Od marca walczył w siłach zbrojnych Ukrainy w ramach Legionu Międzynarodowego. Poległ 17 lipca 2022r. Cześć jego pamięci.
#ukraina #wojna #polska #wojsko
Karier - W tym dniu warto oprócz o bliskich pamiętać też o bohaterach, również tych w...

źródło: comment_1667337639Ve4mCcfC4FrLF7XhhAFpJM.jpg

Pobierz
  • 24
@KrzysztofMickiewicz
Nie warto #!$%@?, nie warto ich przekonywać że gdybym znienawidzonemu przez nich pis-owi coś odwaliło to równie dobrze Kaczyński mógłby nas zamknąć w kraju z jedyną perspektywą jaką byłaby śmierć w błocie w okopie pod Sanokiem. I że najprawdopodobniej zostaliby na ten front wysłanie siłą, a z ich śmierci, czy też ich dzieci przykładowo Niemcy mieliby świetny ubaw. A to, że na przykład całe życie PISu nienawidziłeś i stawałeś w kontrze
@lalabomba to ja pojechałem do obcego kraju z karabinem w nadziei na przywiezienie fajnych foteczek i zapomniałem że to nie csik? Czy jednak pan będący bohaterem posta? Tak swoją drogą Jeśli jesteście tak antywojenni, rozumiem że jak zakończy się konflikt na wschodzie to głośno i wyraźnie podniesiecie kwestie konieczności wypłacenia przez Polskę reparacji wojennych dla Iraku i Afganistanu za bezprawną okupację?
@Karier to może w końcu jakiś argument za honorowaniem uczestników obcej wojny? Infantylne To są twoje prymitywne plemienne poglądy, dalej czekam aż się razem pośmiejemy z gruzu 200 który jest tematem tego posta, no weź przecież to takie zabawne. Nie bądź taki sztywny, żona naszego gieroja kupi sobie Passata czy Toyotę Yaris? XD