Wpis z mikrobloga

@yggdrasill Nic specjalnego. Miałem na myśli aromatyzowane (głównie owocowe) yerby. Guarani, Verde Mate - takie, które są bardzo przyjemne w swych standardowych wersjach, które to również łatwo mogą się "przepić."

W temacie jestem dość świeży, ale może to pora na eksperymenty z yerbą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tzar1991nam: ma więcej kofeiny ale jest zdrowsza bo np zawiera magnez i sporo witamin, przy czym nie kopie jednym ciosem na pół godziny a uwalnia się wolniej na przestrzeni kilku godzin (ʘʘ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@PiccoloColo: z takich hardcorowych to Pajarito czyste. Wyrywa zęby w pierwszym kontakcie, najgorzej jak się na dłuższą chwilę o niej zaponi. Moja ulubiona. :-)
A Verde I guarani to faktycznie takie ładne czyste delikatne.
Smaki to jak kto lubi tak można jakiekolwiek próbować. Osobiście polecam jakąkolwiek jerbe zalana totalnie zimnym radlerem albo innym 0%. Na dzień po piękna sprawa.
A na weekendowy wieczór zrobić sobie taki filtrowany napar z jerby i
@tzar1991nam Tak. To bardzo dobry zamiennik. Z kofeiną jest jak ze stymulantem. Czasem warto zrobić sobie przerwę by efekt trzepnięcia powrócił. Od Ciebie zależy ile wsypiesz i jaką temperaturą potraktujesz susz, ale nie trzeba wiele by poczuć działanie yerby, tym bardziej, że możesz używać kilkukrotnie tej samej porcji przy zachowaniu efektywności kofeinowej.
@ChareimUu Na pozostałe przyjdzie czas.

@CriminalWons No pod względem wytrawności, to jednak Amanda zilołowa gwałci kubki konkretnie. :D
Z Pajarito jest tak, że jest polecana na start. Kolega polecił, ja kupiłem. Po czasie się ze mnie zbijał, że piję wróbla zamiast w/w "przecież to pył". Po prostu potrzebowałem się skalibrować.
Rozumiem jednak logikę polecania tej yerby na początek. Po niej większość yerb wydaje się lajtowe.

Propsuję za eksperymenty. Dostałem od znajomego Pajarito
@CriminalWons: oo tak, tego sie najbardziej obawiam. Aczkolwiek u mnie jest tak, z wypije jedna słaba cappuccino i chodzę, jak po amfetaminie. Aktualnie czekam na spotkanie z psychiatrą w sprawie zdiagnozowania adhd i nie wiem czym się pobudzać z rana, bo kawa odpada.