Wpis z mikrobloga

@hannazdanowska: Tym razem gorące szczęśliwie będą ale proponuję Pani przejrzeć tag #piotszakstyle i pisać w tym stylu, wtedy gorące gwarantowane a Pani dotrze do większej ilości ludzi. Przykładowo ten wpis żeby wybić się na szczyt powinien brzmieć tak:

KTO DZIŚ BĘDZIE Z #wosp NA STARYM RYNKU I W #manufaktura #lodz

1. JA

KTO UWAŻA, ŻE POMAGANIE JEST FAJNE I ROBI TO CHĘTNIE NA RÓŻNE SPOSOBY.

1. TEŻ JA
@Przygoda: A Wy miliony z własnych na stadion wydaliście? Komu miasto buduje trybkę za grubo ponad 100mln? A Dotacje za czasów Keniga to kto dostał? A Za użytkowanie stadionu MOSiR to kto nie płacił? Przestań w końcu płakać i przyjmij na klatę, że WY jako Dajdaje cały czas chcieliście coś od miasta i przeważnie to dostawaliście.
@kuzyn1910: Nie ośmieszaj się! Stadion dla widzewa pod pretekstem "stadionu miejskiego" budowany jest z podatków łodzian czyli moich też, mało tego nie stać was było dotychczas na dzierżawę dotychczasowego a utrzymanie przyszłego będzie wiele droższe i nadal będzie je utrzymywać miasto. Największym dajdajem jest widzew i zawsze dostawał to co chciał od lat 60-tych.
@kuzyn1910: Poczytaj trochę o faktach bo piszesz takie bzdury że zęby bolą! ŁKS nie będzie miał stadionu tylko będzie od miasta dzierżawił centrum sportowe z jedną trybuną. W przeciwieństwie do widzewa ŁKS płaci choć miał problemy finansowe i z tego powodu stadion przeszedł na własność miasta. Tu nie było skamlenia o umorzenie długów i wielomilionowych dotacji i to od łodzian dla klubu którego kibice płacą podatki w Koluszkach itp.
@Przygoda: Myślałem, że jesteś mądrzejszy ale jesteś klasycznym przykładem kibica ełksy. Nie da się w ogóle z wami rozmawiać, cały czas #!$%@? o tych fan clubach, waszej łódzkości, rodowitości i rządzeniu w mieście. Zesrać się ze szczęścia chcecie ze swoim FC Włocławek czy Piotrków ale niee, to wcale nie są podwójne standardy.

NIe rozumiesz, że w dwóch takich samych (można powiedzieć identycznych) sytuacjach masz dwa punkty widzenia? I jednemu i drugiemu
@kuzyn1910: W przeciwieństwie do ciebie jestem kibicem który życzy dobrze obu klubom (oczywiście ŁKS jest dla mnie ważniejszy) ale nie zauważania podwójnych standardów jakimi kierują się władze Łodzi jest smutne!

Piszesz same bzdury i nie pamiętasz "upadłości" klubu w 2004 którego "następca" dziedziczył nazwę, miejsce w lidze, stadion itp ale nie długi?! Po wielu latach gnojenia przez żałosny pzpn (w tym wyrzuceniu z ekstraklasy po zajęciu 7 miejsca żeby zrobić miejsce
@Przygoda: Uczicwe ponieważ nie można kupować licencji. Dlaczego masz manierę nie odpowiadania na pytania tylko przytaczania innych przykładów? Pamiętam upadłość i wiem jaka tam była sytuacja, ale nie jest też tak, że obecny klub nie przejął części długów.

Nie rozumiem do czego pijesz z podwójnymi standardami skoro to łks był przez lata na uprzywilejowanej pozycji. Dostaliście masę pomocy na to co reprezentowaliście i ilu was chodziło na mecze.

Zresztą jak już
@kuzyn1910: Cały czas piszesz tak samo, do tego wymyślasz bzdury i ignorujesz źródła więc jak mam rozmawiać?

"Szanowny oponencie, pozwolę sobie nie zgodzić się z opinią że waszej drużynie nic się nie należy a każdy powinien oddawać 20% pensji na klub z al Piłsudskiego.."
@Przygoda: I CO TERAS?

http://www.wykop.pl/wpis/6854786/pomaganie-jest-fajne-robie-to-chetnie-i-na-rozne-s/#comment-15610686

http://www.wykop.pl/wpis/6836126/hannazdanowska-dlaczego-na-sile-rm-probuje-dotowac/

http://www.wykop.pl/wpis/6836126/hannazdanowska-dlaczego-na-sile-rm-probuje-dotowac/#comment-15569974

http://www.wykop.pl/wpis/6836126/hannazdanowska-dlaczego-na-sile-rm-probuje-dotowac/#comment-15573326

http://www.wykop.pl/wpis/6836126/hannazdanowska-dlaczego-na-sile-rm-probuje-dotowac/#comment-15573884

Jak widzisz wszędzie starałem się zachować szacunek dla rywala zza miedzy czego Ty nie potrafiłeś zrobić.

Jak mówisz, że piszę bzdury i ignoruję źródła to proszę podaj te źródła, poprzyj czymś swoje zdanie. Tylko je podaj bo na razie rzucasz pustymi hasłami.
@kuzyn1910: Odpowiadam ostatni raz bo widzę że dyskusja nie ma sensu, nie przyjmujesz argumentów i piszesz cały czas to samo!

Nie obrażam nikogo, próbuję wytłumaczyć że ŁKS dostaje od lat dużo mniej z kasy miasta a gdy tylko ktoś zwraca na to uwagę pojawiają się dziwne artykuły w prowidzewskiej wybiórczej i demonstracje pod urzędem miasta.

ŁKS jest najstarszym łódzkim klubem, wychował setki sportowców i to nie tylko piłkarzy, tymczasem w podziale
@Przygoda: 170 mln razem z infrastrukturą drogową, na stadion dla jednych i drugich jest PO RÓWNO. Od lat dużo mniej kasy? Ostatnio widziałem że jak oba kluby grały e ekstraklasie to RTS dostał 1,1 mln a ŁKS 0,97 mln, wpływ na to miała frekwencja. Czy to jest taka duża różnica? Teraz dostajecie mniej ale nie jest to wina władz tylko po prostu ligi w której obecnie gra ŁKS.

Na jednym i
NIe rozumiesz, że w dwóch takich samych (można powiedzieć identycznych) sytuacjach


@kuzyn1910: No to nie są identyczne sytuacje w żaden sposób. Bo jak porównać wydanie 102mln na stadion dla klubu 4 ligowego, a wydanie 164 mln (razem z przebudową dróg) dla klubu z Ekstraklasy? Gdzie stadion klubu 4ligowego już jest w budowie, a do budowy stadionu dla klubu ekstralasowego jeszcze długa droga