Wpis z mikrobloga

@hatemyself: I tak szybciej autem.

@hatemyself: żebyś jeździł autem.


@epll: Jest sporo ludzi w Łodzi którzy większość swojego życia spędzają stojąc w korku w drodze do pracy. Nigdy nie rozumiałem skąd się to bierze, może całe życie żyli z ołowianych łyżek.
  • Odpowiedz
@hatemyself: No to zacznij płacić podatki tu to będziesz miał tą niższą cenę za bilet, a jak nie to płać i płacz lub jeździj samochodem
  • Odpowiedz
@sked: A co ja ci miałem odpisać, jak to nadawało się, żeby tylko w taki sposób skomentować. Jak jadę do Warszawy, to też tam nie płacę podatków, a ceny biletów są po prostu ludzkie w porównaniu do jakości świadczonych usług. Obudź się chłopie, bo za taniej pojedziesz Intercity na promocji do Wrocławia niż pojeździsz MPK w Łodzi na bilecie pseudodobowym.
  • Odpowiedz
@mrsopelek: ale on nie mówił o bilcie jednorazowym czy dobowym, tylko o kwartalnym, więc można zakładać, że albo mieszka gdzieś pod Łodzią i płaci więcej za bilet, albo zacznie płacić tu podatki i będzie miał te kilkadziesiąt złotych taniej. Tylko tyle i aż tyle. Nikt tu mu nie kazał nagle zmieniać miejsca płacenia podatku jesli przyjechał na weekend. Idąc tym twoim tokiem jeśli inne miasta mają darmową komunikację to my też
  • Odpowiedz
@sked: Przecież nawet z kartą Łodzianina, Łódź ma najdroższa migawkę w Polsce xDD A jakość MPK w Łodzi to leci na łeb bardziej niż złotówka
  • Odpowiedz