Wpis z mikrobloga

@speedygonzales1: aaa to jeszcze bardziej prymitywne. No ale faktycznie tak robili Ci p2winiarze. Jak widac po blaszkach, taktyka dziala. Takze niestety, ale w plemionka to sobie mozna pograc do 10 wioch bo potem to juz i tak hui nie granie vs pieniądze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@speedygonzales1: na arkadii miałem taką akcję że gość przejął mi wioskę, a 8 minut później ją odbiłem(wysłałem atak odbijający). Te 8 minut wystarczyło żeby podnieść poziom muru z 0 do 16, choć i tak nie pomogło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@miszczu90: ja mialem punkty premium na takie rzeczy jak konto premium bo bez tego to nie da sie grac. PP farmilem sprzedajac surowce. Wiem tez ze jest ten menadzer konta ktory duzo rzeczy robi za nas. Ogolnie to pay2win az tak nie boli w pozniejszej fazie gry moim zdaniem, chociaz niesmak zostaje jak burzysz typowi mury a w kolejnym ataku chlop znowu ma 20 poziom bo PP w sekunde odbudowuje
  • Odpowiedz
Przypomina to akcje z mojego plemienia, jak gość w wigilię siedział i bronił się punktami premium podczas ataków. Stał się ogromnym pośmiewiskiem na forum gry że zamiast siedzieć z rodziną przy stole to siedział przy kompie i przez okres 6-7 godzin ataków #!$%@?ł z 10k zł na PP.
  • Odpowiedz