Wpis z mikrobloga

Jestem zmieszany po tym weekendzie. Niby Napoli kontynuuje wspaniałą serię, Salernitana odnosi historyczne zwycięstwo na Stadio Olimpico, to jednak wczorajsza wpadka Milanu kładzie się na to cieniem. Mogę tylko zrozumieć że wszyscy patrzą w kierunku tygodnia i pucharów, które są najważniejsze, ale jakiś niesmak pozostał. Dzisiaj już tradycyjnie zamknięcie rundy. O 18:30 wyjazd Romy do Werony, Zalewski prawdopodobnie od pierwszej minuty. Choć ja liczę na ciekawy mecz i łudzę się nadal że Hellas coś pokaże. Na koniec kolejki mecz Monzy z Bolonią. Po ostatnim ataku na Pablo Mariego Monza może się podłamać, tym bardziej że to kluczowa postać w obronie Biancorossich. Będzie trzeba znależć jakiś plan, by ogarnąć tą wyrwę w ekipie. Bolonia na pewno coś strzeli, o tym jestem przekonany. Wbrew pozorom to będzie interesujący poniedziałek z calcio :)

Tutte le partite del giorno - Lunedi, 31 ottobre 2022

Serie A

18:30 Hellas Verona – AS Roma (Eleven 1, Eleven 4) - kom: Mateusz Święcicki, Tomasz Zieliński
20:45 AC Monza – Bologna FC (Eleven 1, Eleven 4) - kom: Julian Kowalski, Dominik Guziak

Magazyny

18:00 Serie A highlights (Eleven 2)
22:45 Via Scudetto (YT/Amici Sportivi)

#calciooggi - co jest grane w Italii #mecz #seriea #dzienmeczowy #pilkanozna