Wpis z mikrobloga

Włączyłem na wieczór losowy film Louisa de Funès żeby poprawić sobie humor i oczywiście musiałem trafić na film w którym hipergamiczna bestia wysługuje się simpami, jednego który jej usługiwał zostawia jak tylko na horyzoncie pojawia się 0skarek deweloperski na łódce. Później wrabia grubasa przegrywa w molestowanie, a na koniec bierze z 0skarkiem ślub.
To fajna poprawa humoru.
#przegryw #blackpill
DoktorNauk - Włączyłem na wieczór losowy film Louisa de Funès żeby poprawić sobie hum...

źródło: comment_1667179032zJWXEQsLE2rQmurPqORMLi.jpg

Pobierz
  • 14
@defoxe: de Funès? Gonił ich, bo 0skarek to jego syn i nie chciał pozwolić na ich związek, ale na końcu upił się z ojcem hipergamicznej bestii i zorganizował im wesele. Wszyscy żyli długo i szczęśliwie w swoim 0skarkowym raju.
@DoktorNauk: nie wierzę, kiedyś napisałam na cda coś podobnego o tym filmie, ale od razu wywalili komentarz... Krótko mówiąc, klasyk nad klasykami, gdzie dobiera się parka młodych, dzianych i atrakcyjnych nastolatków. Cała reszta przegrywa, choć młodszy syn Louisa de Funes ma jeszcze szanse, bo jest młody, bogaty i przystojny, pod koniec mówi, że spotyka się z córką właściciela gorzelni, więc pewnie gdyby istniały drugie części filmów z LdF to byłby kolejny
de Funès? Gonił ich, bo 0skarek to jego syn


@DoktorNauk: ale jak to? Karzeł z zakolami miał syna?! Mam nadzieję, że to nie jego a baba była z tym #przegryw tylko dla pieniędzy i utrzymywał ich jedynie... Bo inaczej, to kto to tak widział!
@R2D2_z_Sosnowca: To niestety błędne rozumowanie. Mężczyźni nie wybrzydzają i interesują się nawet kobietami ze złymi genami -niskie, grube, średnio albo wcale atrakcyjne -, co za tym idzie słabe geny są cały czas w obiegu. Z wysokiego ojca i niskiej matki może urodzić się niski chłopak i jego życie może być udręką mimo wysublimowanej i starannej selekcji matki przy wyborze partnera.
@DoktorNauk: ej ale dokładnie taka jest natura. To jest tak samo podyktowane naturalnymi spuściznami po przodkach jak to, że samce niedźwiedzi zagryzają młode przyszłej partnerki by ją wpuścić w ruję. Nie mówię, czy to dobre czy złe i czy mi się podoba czy nie. Tak jest
@R2D2_z_Sosnowca: Naturalne by to było jakby były zachowane naturalne proporcje. Nie ma co się łudzić, że sytuacja jest taka sama jak przez setki lat. Od lat 1960 do teraz mamy do czynienia z katastrofalną tendencją prowadzącą do karykaturalnej patologi. Hipergamiczne apogeum na którym zbudowana jest dzisiejsza rzeczywistość miało właśnie początek w latach w których został zrobiony ten film. Muszę się nie zgodzić, że tak było zawsze, a raczej jest to konsekwencja
@DoktorNauk: Ja też nie jestem ekspertem ale wydaje mi się, że to zjawisko jest również częścią naszej drogi w drodze ewolucyjnej. Wszakże jesteśmy ludźmi i jesteśmy gatunkiem. Pamiętać należy również że zjawiło o ile jest globalne występuje raczej głównie w cywilizacji zachodniej a więc reszta świata nie ma takich problemów. Być może ten objaw wscieku macicy u kobiet w bogatych społeczeństwach to pokłosie rewolucji seksualne, popkultury i internetu i niedługo przeminie
@R2D2_z_Sosnowca: Może tak być. Kiedyś miałem przemyślenia, że to w jakim kierunku rozwinęła się zachodnia cywilizacja, to jaki jest marazm w relacjach i to, że po prostu wymieramy, bo co raz mniej ludzi się tu rodzi, jest swego rodzajem ułomnością i efektem ubocznym naszego kręgu kulturowego. To że daliśmy się doprowadzić do takiego momentu, może znaczyć, że wcale nie jesteśmy najmądrzej rozwijającą się społecznością jako zachód i jedziemy autostradą prosto w