Wpis z mikrobloga

Z moim obecnym skillem nie wiem co tu jeszcze można było zrobić, więc uznaję, za skończone, akurat na helołin się wyrobiłem, woohoo <3

Następna będzie prawdopodobnie Yoimiya, bo jest konkurs, a to zawsze jest jakaś mała motywacja. Do 6 listopada chyba zbierają prace, a ja jeszcze nie mam pomysłu... Jak nic nie wymyślę, no to wtedy nie Yoimiya, tylko coś sobie wybiorę z listy.

#malunkizpiersikurczaka #kurczakrysuje (wyjaśnienie tagów w komentarzu)

#genshinimpact #tworczoscwlasna #rysujzwykopem #hutao #qiqi #halloween #digitalart #digitalpainting
Pobierz PiersKurczaka - Z moim obecnym skillem nie wiem co tu jeszcze można było zrobić, więc...
źródło: comment_1667175433Cy1n2Jeuse7rMvO6z7R7MR.jpg
  • 7
@xBARTEXx: Prawda, prawda... W sumie podsuwasz mi pomysł, może faktycznie coś halloweenowego spóźnionego można by było walnąć... Muszę pomyśleć, pusta głowa chwilowo xD I strasznie zmęczony jestem. Zarwałem nockę przez rysunek i jakiś taki figo fago hop siup wypoczęty bez spania, cieszyłem się, a potem jak mnie zgięło po 12 to w ubraniach na podłodze zasnąłem. XD
@PiersKurczaka Ahhh... Nie ma to jak sobie rozwalić zegar biologiczny i później drzemać w każdym możliwym momencie i miejscu xD
Nie polecam podłogi, bo mimo że mam 22 lata, to pamiętałem sen na podłodze przez 4 dni jak mi chyba nerki przemarzły i nie mogłem się wyprostować. XD
Pozniej nie jestem w stanie nawet oglądać telewizji, bo mnie to męczy w dzień