Wpis z mikrobloga

@odjatakpawlacz: Ogólnie dobrze! Ze względu na przejściowy kłopot zdrowotny wybrałem pierwszy raz w życiu trybuny, na których siedząc trochę trudniej łączy się emocjonalnie z muzyka, ale Anesthetize ruszyło wszystkim dobrze :).

Widziałem na reddicie sporo narzekań na nagłośnienie na płycie. Co ciekawe - w sektorze H na gorze korony dźwięk był ok, separacja instrumentów bardzo poprawna.

Obserwowałem płytę z góry i miałem wrażenie ze generalnie tam coś jest nie tak, ludzie
@odjatakpawlacz: Pytasz, to sobie jeszcze popisze :)

Podobało mi się ze było dużo fanów w koszulkach z koncertów z okresu 2000-2010. Super klimacik. Przede mną siedzieli ojciec (~60) z synem (~30) w koszulach z 2008 roku. No mega, bardzo to lubię na koncertach :)

Liczyliśmy jakie inne zespoły było widać na tshirtach i poza PT było sporo Toola, Opeth, Dream Theater, Pink Floyd; widziałem tez raz Riverside.

Sam kupilem pomarańczowa koszulkę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@OstroS: solidna recenzja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
U mnie tak zaczynając od początku, to mam fajne porównanie, gdyż na koncercie był ze mną kolega, który raczej nie słucha takiej muzyki (lubi Linkin Park i chyba to jest zbliżone najbliżej do PT, no chyba, że chcemy porównać do PT np. taką Sanah ( ͡° ͜ʖ ͡°)), no i ja, gdzie PT zacząłem słuchać kilka
@odjatakpawlacz: No powiem tak. Było głośno, w #!$%@? głośno. Ostatnio taki #!$%@? doświadczyłem na Tauron Arenie - Impact Festival - Alice in Chains / Tool.
Co nie zmienia faktu, że bardzo mi się podobało. Chociaż przyznaję, że czasami musiałem się domyślać co gra Richard, ale albo jestem uczulony, albo wydaje mi się, że klawisze są systematycznie wyciszani (to samo miałem na Opeth we Wrocławiu). Ale tak czy siak, było bardzo dobrze.
@OstroS: @MortenH: Byliśmy na koncercie w czwórkę, każde z nas zauważyło to samo - ściana dźwięku, w prawie każdym utworze jak nie znałeś słów to żadnego byś nie wyczytał z dźwięku. Jak robiło się trochę więcej instrumentów to nie było słychać nic, ogłuszający trzask tylko. Obok starsza para siedziała to zatykali uszy XD Także nie wiem od czego to zależy, na YT kilka filmików obejrzałem i dźwięk był czystszy niż