Wpis z mikrobloga

@SGTIHALIT: Siła Choviego polegała tylko na tym ze przefarmiał innych i robił różnice lvlową, i to działało, aczkolwiek mechanicze również był dobry rok temu wyprowadził HLE z grupy praktycznie solo, wygrywał 1v1 na Showmakera, na Fakera a teraz jakby gość był zaślepiony przez farme, w meczu z Damwon był dosłownie AFK.
@SGTIHALIT: Mi też się tak wydawało że Chovy ma tak świetne macro że jest wszędzie, ale nie jednak nie, wystarczy go pilnować tak jak to robi Zeka i nagle się okazuje ze Chovy nie ma 17 poziomu do 15 enemy midlanera.
@Nehro: chłop nie gra źle, ale robią z niego jakiegoś #!$%@? nowego boga gry bo przy rotacjach na side najpierw sam dopycha mida, potem łapie zestackowane 2-3 fale, wypycha linie i idzie na przeciwną stronę mapy. Gdzie ADC i top zwykle oddają mu te kilka fal + pobierze grompa, blue czy raptory i nagle OOOOOOOOOO KUUUUURWA LOOOOOOK AT CHOVY CS BatChest ALE FAAAAARMI obrzydliwe, ale dobrze, więcej osób do gnojenia po
@SGTIHALIT: Ile T1 musi jeszcze wygrać żebyście przestali obrażać fanów tej drużyny? którzy w przeciwieństwie od innych chorągiew nie odwrócili się w najgorszych chwilach tej formacji?
@SGTIHALIT: Nie wiem, ja jestem fanem T1, i #!$%@? mnie jak prównują jakiegoś Showmakera czy Choviego którzy gówno na scenie osiągnęli to chyba nie jest mental... tylko normalne że żebym uznał że ktoś jest lepszy od Fakera to oprócz wygrania z nim 1v1 musi coś jeszcze wygrać. Bo Faker wygrywał w każdej mecie, nie miał wymówek jak fani Showmakera ze to nie meta pod niego.
@Nehro:
Shoemaker wygrał 1 mistrzostwa, rok temu #!$%@?, w tym roku udławił się mocno i #!$%@? grał. Jeśli ktoś mi powie, że Damwon to mocna drużyna (jak na LCK), to powiem mu tyle: to canyon keruje cały team a reszta #!$%@? grała, fakty takie są - kto ma odbyt ten sra.
Faker jest świetny, czasem giga intuje (galio wczoraj), ale gra bardzo dobrze jak na chłopa który jest w jednej drużynie