Wpis z mikrobloga

chłop obejrzał
chłop obejrzał w końcu (prawie) całe (dotychczasowe) #mcu
tzn jeszcze #shehulk została xd ale jakoś totalnie nie chce się jej ;/

w sumie wydaje mi się że kieeedyś tu pisałem że #loki a zwłaszcza #wandavision zajebiste są ale pozostałych seriali czyli #falconandthewintersoldier i #hawkeye nie chce mi się oglądać za bardzo (ale nie mogę znaleźć takiego wpisu ;///)
z kolei innym razem narzekałem na #marvel że seriale jakoś potrafią zrobić fajne w ramach tej czwartej fazy więc czemu filmy tak posysają
miałem tu na myśli #blackwidow #spiderman i moje osobiste giga-rozczarowanie czyli #doctorstrange
no i zakładałem że #eternals jest tak słabe jak piszą i że #shangchi też szału nie (z)robi no bo co mnie wsm jakiś chińczyk kto to wgl jest lol
przez to wszystko bałem się że mający dopiero wyjść #thor też okaże się porażką

no więc na thorze bardzo miło się rozczarowałem bo okazał się suuuper :3
shang chi chyba jeszcze bardziej super <3
a eternals faktycznie trochę posysa xd ;/
falcon spoko (chociaż z perspektywy białasa ze wschodnio-europejskiego zadupia wątek tego czarnego dziadka trochę nudnawy)
hawkeye trochę głupkowate ale miło wspominam fajnie się oglądało xd
#moonknight spoko wprawdzie do wandzi i lokiego daleko ale z tej czwórki chyba najlepszy
#msmarvel mniej porywający od pozostałych ale też w miarę enojyable i nie zgadzam się hejtem (może nie to że mniej porywający ale ten emo-ahmed jakoś mnie drażnił i cały ten motyw z jego dżinową rodzinką mi nie podszedł kompletnie ale za to kamala ze swoją kawaii mocno i chętnie zobaczę w innych produkcjach :3)

no i ostatnio chłop nadrobił też zaległości z poprzednich faz tj #ironman 3 i #antman 2 i stwierdza co następuje
żelazny-człowiek trochę mniej #!$%@? niż się spodziewał (po 1 i 2) ale wciąż jeden z gorszych tworów mcu
mrówka-człowiek za to suuuuuuuper :3 jeden z fajniejszych

ale she hulk serio mi się nie chce ehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ._.
  • 5
@Chodtok po opiniach też unikalem she-hulk ale nie było aż tak źle. Jest pare nowych pomysłów jak np. lamanie 4 ściany które odświeżają prostą historię. I wbrew opiniom nie ma prawie nic z woke culture
I wbrew opiniom nie ma prawie nic z woke culture


no tutaj to bym się nawet lekko zdziwił gdyby w tych narzekaniach coś było xd
ale mam wrażenie że to serial o niczym
i gdzieś coś na vip0ku mi mignęło że nie ma w sobie nic z sądowo-dramatycznych klimatów (chociaż miał mieć) bo nie było nikogo kompetentnego i nie umieli i powycinali xd co nie brzmi dobrze (ale też może być bzdurą