Wpis z mikrobloga

Szybkie pytanie dotyczące #persona5 na #xbox #ps5. Niedawno giera pojawiła się w gejpasie, więc myślę czy by nie spróbować, ALE:
Totalnie nie lubię japońszczyzny, tego stylu graficznego, ani irytujących postaci, które przeważnie są domeną jRPG’ów. Czytałem o tej grze sporo, że niby każdy powinien spróbować, że gra wszechczasów itepe itede, dlatego zwracam się do was - czy jeśli odrzuca mnie wszystko co związane z tym specyficznym stylem dam radę przekonać się do gry? Chodzi mi już nie o grafikę, bo tutaj nic nie zmienię i będę musiał to wytrzymać, ale chodzi mi o sam gameplay i mechaniki.
  • 10
Totalnie nie lubię japońszczyzny, tego stylu graficznego, ani irytujących postaci, które przeważnie są domeną jRPG’ów.


@Pust3lnick: ja nie lubię murzynów i LGBT które są domeną zachodnich gier to ich nie tykam ()
@Pust3lnick: Właśnie kończę grę i wszystko przewijam jakoś 50h gry a wszystko non stop się powtarza w tej grze. Trzeba odbijać dni i tak to leci. Mnie się nie podoba, ale jak zacząłem to już dokończę. Na easy jesteś nieśmiertelny jak giniesz to podnosisz się ¯_(ツ)_/¯
@Beeercik: Dokładnie tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest opcja auto i jej używam ( ͡° ͜ʖ ͡°) Powiem tak lubię grać by strzelać etc coś robić, a jakieś dialogi zbędne dla mnie ¯\(ツ)_/¯ Same dialogi to kolejne 50h tej gry ¯\(ツ)_/¯
@Smartek: Wszystkie moje ulubione gry już dawno ukończyłem, a gier na nextgen wychodzi tak mało, że nie ma nic lepszego niż sprawdzić taką grę jak Persona 5 na Xbox. Też nie grałem w ten gatunek i po prostu nie dla mnie gierka i pewnie nie zagram w 4 i 3 jak będzie w XGP w premierę. Nie męczyłem się grając, ale dialogi kompletnie mnie nie interesowały, bo i tak w tej
@Pust3lnick: Jeśli nie lubisz tego klimatu to olej. Ta gra nie jest dla każdego, spędzasz tam godziny czytając "dialog" postaci przepełniony typowym anime klimatem. Jeśli tego nie lubisz to nie ma po co podchodzić.

Inna sprawa, że jeśli ogólnie lubisz klasyczne jRPG to dużego wyboru na rynku nie ma