Wpis z mikrobloga

@omgoogle: no tak to działa xd a jak inaczej mają zarabiać? masz większą pewność że dostaniesz za to pieniądze niż jak będziesz szukał na własną rękę kupca, to kosztuje, tak działają wszystkie skupy nie tylko coinsów w fifie. Gwarantuje ci że nie znajdziesz nikogo kto by ci to nawet za 200 zł kupił
Gwarantuje ci że nie znajdziesz nikogo kto by ci to nawet za 200 zł kupił


@Czekoladowymisio: xD ty prowadzisz jakiś skup czy tak bezinteresownie naganiasz im klientelę? W zeszłym roku przehandlowalem dziesiątki milionów coinsow, olewając pejsatych handlarzy i szybciej znajdowałem kupców niż to trwało na tych supercoinsach. O tym, że dostawałem parokrotnie więcej niż na skupie to chyba wspominać nie muszę, bo to oczywiste.
@omgoogle: grupki na Fejsie to protip,
@shelkofy: przelewanie zawsze polega na tym, że trzeba przepłacic na jakiejś karcie. A to już ile przeplacisz i na jakich to twój wybór, wiadomo że można to zrobić trochę dyskretnirj, a mozna i na bezczela. Osobiście robiłem i tak, i tak i bana nie dostałem, ale tu też dochodzi czynnik losowy, na który już się wpływu nie ma.
@bart0sz: Dobrze wiedzieć. Mam skromny milion na koncie i chciałbym się go pozbyć ale bałem się opcji na bezczela a innego planu w głowie nie miałem. Musze rozkminić to jakoś sensownie bo planowałem sellnac coinsy a potem pozbyć się konta na skupie, fajnie by było żebym ani ja ani osoba po drugiej stronie nie dostała bloka. Ale najlepiej to ja żebym mógł pogonić całe konto xD
@shelkofy: nie no, przez pojęcie na bezczela to mam na myśli kup teraz po maksymalnych widełkach. Mimo, że tak robiłem już jak mi nie zależało, to nie polecam. Jakieś rozsądniejsze przebitki i licytacja to najrozsądniejsza opcja.
@bart0sz: Robiłeś licytacje na dwa konta czy w jaki sposób podbijales kartę do powoli chorych kwot nieadekwatnych do karty? Licytacja jednak wymaga przebijania z kimś a mało kto podbije wysoko wysoko na niekorzyść. Czy po prostu na grzecznego kartę warta 1k podbijales do np 3/4?