Wpis z mikrobloga

Hej Mirki czy za taką kwotę kupię #rower z hamulcami tarczowymi. Trasy 65% szosa 35% leśne. Teraz mam górala męska wersja z Kauflandu :) służył długo, pora na coś nowego. Co wybrać? Wiem, że tu wszyscy programiści 15k, ale mam #papaj -ską kwotę +/300 I co lepiej, kupować w całości z salonu czy raczej poszukać kogoś co składa jakieś fajne rzeczy? W ogóle może ktoś z was składa w #opolskie #brzeg + 50 km i #dolnyslask #jelczlaskowice + 10 ?
krytyk1205 - Hej Mirki czy za taką kwotę kupię #rower z hamulcami tarczowymi. Trasy 6...

źródło: comment_1667110926ZaobNfBrB2PWwXmLs0blVL.jpg

Pobierz
  • 35
@krytyk1205: musisz pamiętać, że te rowerki za 1,5k są często poskładane na ciężkiej ramię z drucianymi kółkami, piastami itd. Jak się waży 65kg i ma lekką nogę to jeszcze przejdzie ale jak większy z ciebie chłop to zwróć uwagę czy rowerek nie jest "papierowy" bo po pół roku luzy będą wszędzie, można to ignorować lub nie zauważać i potem pisać że to świetny zakup, bo jeździ ¯\_(ツ)_/¯
@T1001: nie wiem nie znam się, wiem, że chcę jechać szybko jednocześnie lekko i nie kręcić jak #!$%@? chomik na kołowrotku, z jedną z przodu nie jeździłam, ale na dziwnie małą wygląda, a ja zawsze na największej ¯\_(ツ)_/¯
@krytyk1205: heh, jak chcesz kręcić na płaskim powyżej 35km/h to wtedy może przyda się drugi blat i jak chcesz zjechac powyżej 45km/h to też się przyda, trzeci będzie potrzebny jak będziesz chciała spokojnie kręcić w peletonie i uciec na zjazdach. A do robienia trasek w koło komina ze średnia 20km/h wystarczy ci jeden blat i będzie to łatwiejsza jazda niż z 3, nie spróbujesz się nie dowiesz ale podpowiadam.