Wpis z mikrobloga

Dobra, jako że już mi się naprawił wykop, to trzeba się ustosunkować do jakże zacnej wypowiedzi Prof. S.Rocza o mojej osobie.
1. Czy jestem konfidentem? Tak i jestem z tego dumny, po to jest policja, żeby zgłaszać przestępstwa.

1. a. Czy zgłosiłem Sylwestra T. na policję? Nie. Raz w życiu coś zgłaszałem na policję i to była zupełnie inna sprawa. Jedyne co zrobiłem, to wysłałem do Urzędu Miejskiego w Sobótce shoty, jak Sylwester wychwala pedofilię oraz wyzywa Prezydenta Andrzeja Dudę, oraz Wójta Strrzegomian Antoniego Longiera. Urząd skierował tą sprawę dalej na policję.

2. Moje dane osobowe. Jakie dane osobowe może mieć Bysracz? Żadne xD
Pół roku po wysłaniu zgłoszenia do UM, dostałem maila od posterunkowego z Sobótki przydzielonego do Strzegomian, że mam się z nim skontaktować. Więc jedyne co mają, to mój drugi nr. telefonu, mój drugi mail i dane które podawałem telefonicznie, czyli imie i nazwisko, a czy prawdzie, to wiem tylko ja ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:Jeśli jakimś cudem miałby prawdziwe dane i adres, to znaczy tyle, że będziecie wszyscy się składać na odszkodowanie dla mnie, bo w takim wypadku policja złamała RODO i przekazała psychopacie moje dane poufne od operatora numeru telefonu. Ale szanse na to są tak samo małe jak na to, że bystrzak znajdzie sobie BABKĘ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3. Moje zdjęcie. @Ogonek55 i @Bugs_000_Bugs faktycznie wstawiali na wykop zdjęcie które podpisywali jako moje. Wysłali je Pezetowi i Bystrzakowi + podobno lata po jakiś discordach. Tak sobie spojrzałem w lustro i może faktycznie to moje zdjęcie. Skoro podpisane, że jest moje, to stwierdziłem, że to faktycznie ja. Tutaj znowu - prawdę znam tylko ja, a opcja, że jest to moje zdjęcie, jest dla mnie wygodna.

4. Zgłoszenie na policję. No tu poszły ostre groźby karalne. Ale szanujmy się - na policji mi tego nie przyjmą, bo to pijackie gadanie wariata z wiochy. Nasza kochana policja uzna, że taki ktoś nie jest w stanie mi zagrozić i uznają, że to groźba niekaralna. ALE

5. Inne zgłoszenie. Mam 2 shoty, na których Sylwester T. razem z Rafałem P. reklamują nielegalnie gry hazardowe. Miałem to zgłosić do odpowiedniego organu, ale w tamtym czasie miałem lepsze rzeczy do roboty i to olałem. Jak sprawdzałem dzisiejsze shoty na dysku z groźbami, przypomniałem sobie o tamtych. Jako, że ze zgłaszaniem przestępstwa skarbowego jest mniej pierdzielenia po mojej stronie, to jutro/w poniedziałek leci donos, bo trzeba prawiczka utemperować.

I tutaj apel do was - gdzie można zgłosić takie przestępstwo jak nielegalna promocja hazardu. Mam film jak grają w "slootsy" na streamie, gra była na 100% na prawdziwe pieniądze, bo tajfun się dopominał o donejty "na grę". Mail do Urzędu Skarbowego we Wrocławiu, czy gdzie?

p.s. @mikeywwa odpiszesz mi co mi zrobisz? Kozaku od bystrzaka? xD
#bystrzaktv #patostreamy #danielmagical dla zasięgu
marv0oo - Dobra, jako że już mi się naprawił wykop, to trzeba się ustosunkować do jak...

źródło: comment_1667088042KTlsqVSlWLbo9CCCD5hE8D.jpg

Pobierz
  • 33
@marv0oo: No to w sumie jestes troche żałosny. Srocza ogladam aby jak najbardziej sie upokazał i ten drobny pijaczek w niczym mi nie przeszkadza. Nie wiem poco to zglaszasz? masz jakis ból dupy ze bystrzak dostaje kase? Jezeli masz fajne zycie, nie narzekasz na brak kasy to nie wiem jaki twoj cel zglaszania srocza. Zwykly zawistny hejter. Myslałem, ze krecisz beke ze srocza tutaj na tagu tak jak wiekszosc, ale widze
@HHokuss p.s.2 bo mnie to ujęło trochę - o co ja mam mieć ból dupy? Ból to mogę mieć k Friza, Gole czy nie wiem, Kogoś bogatego. Ale ty sam musisz mieć niskie standardy, że dopuszczasz taką myśl, że ktoś może mieć ból dupy o prawiczka xD czego ja mam mu zazdrościć?
Gniazda na głowie przez 30tka?
Szopy z krzywymi oknami zbudowanej na wymierającej wsi?
Tego, że ledwo skończył gimnazjum?
Tego, że
@Denial94 ja dostarczyłem dymy, gdyby nie moje zgłoszenie to byście dalej mieli stypę xD u srocza dzieje się coś raz na pół roku A co do baobaba - co ja mam niby na niego znaleźć jak on nic nie robi?
@marv0oo: Mam całego streama pobranego jak coś, całe ponad 8h ( ͡° ͜ʖ ͡°) A ten Mikeywwa to wsza wykopowa i wszystkich tagów i nie reaguj na typa. On nie jest od żadnego Bystrzaka, on jest wszędzie na tych patostreamach i trolluje, wystarczy go dać na czarno XD
@Mohg: Czy ty jestes normalny. Po pierwsze srocz to mowil po pijaku i zawsze tak robi. Jeżeli sie wszystkiego boisz, a tak widze to wez najlepiej z domu nie wychodź. Po drugie to marvoo go zaczepil i go pozglaszal aby utrudnic zycie drobnemu pijaczkowi.
@Mohg: Jezeli to ogladasz, wiesz co tam sie dzieje i ty jak twoj kolega marvo donisz kapusiu to jednak musisz miec jeszcze bardziej ch... zycie niz nasz prawiczek. Czlowiek szczesliwy nie donosi na pijaczkow.