Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wioslarz-umyslow: to tak jakbyś napisał, że pomidorowa to rosół. Bo przecież to rosół tylko, że z pomidorami xD smakuje tak samo, nie? XD

@swinka_morska: walisz xd ale to ty napisales bzdure. Teraz probujesz odwracajac znaczenie pokazac ze tamta wypowied miala sens ale nie zachowales logiki i wyszedl ci babol.

To ze w tym komentarzu technicznie masz racje, wcale nie oznacza ze masz w poprzednim, nie masz dalej. Kimchi to kiszonka
Kimchi jest super, tylko ciężko kupić dobrze zrobione. Kupowałem te w słoiczkach w sklepach, ale to syf. Bardzo dobre ktoś kiedyś sprzedawał na Allegro lokalnie (i chyba już przestał) - było więcej niż bardzo dobre.
Generalnie nie można oceniać tej potrawy próbując z jednego źródła bo można się naciąć
kurła dokładnie, skusiłem sie na to i nie lubię tak samo jak normalnej kiszonej, bo to w sumie jest normalna kiszona kapusta tylko inaczej krojona


@Rusa: Kiedyś kupiłem w jakimś dyskoncie słoikową wersję, smakowała tak jak to opisujesz. Natomiast gdy zrobiłem sobie sam to już było coś zupełnie innego, bardzo spoko potrawa, tylko pieprzenia się z tym było trochę (jak chyba ze wszystkim co się robi pierwszy raz z przepisem z