Wpis z mikrobloga

  • 1
Siema, mam pytanie, nowy #miband 6 NFC wytrzymuje jakieś 2-3 dni bez ładowania - maksymalnie. Praktycznie niezależnie od ustawień samej opaski czy powiadomień.
Żeby było lepiej to chodzi o dwie nowe opaski kupione w tym samym miejscu i czasie.

Naczytałem się o tym jak to ma trzymać do dwóch tygodni, oczywiście biorąc poprawki na różne rzeczy i czytając testy byłem gotów na te 4-5 dni. A tutaj z tętnem co 10 minut i wyłączonymi praktycznie wszystkimi opcjami spadło w 24h ze 100% do niecałych 40%. Ludzie narzekają w recenzjach, że trzyma 'tylko' 5 dni, a nie niecałe dwa jak u nas...
Nawet z NFC jeszcze nie korzystałem xD

Kupowane stacjonarnie, w dużym elektromarkecie. Jak to ugryźć? Nie mam doświadczenia w dymieniu o itemy w sklepie, bo zwykle olewałem problemy XDD

#xiaomi #smartband #smartwatch #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@Dziedziel problem w tym, że z tego co czytam to z włączonymi wszystkimi opcjami i tętnem co 1 (sic!) minutę powinno trzymać dłużej niż u nas :p
Dzięki za odpowiedź! Miłego weekendu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Veuch: co do NFC to ono chyba wogole nie wpływa na baterie bo przez zapaleniem trzeba kliknąć na opasce kartę...inaczej NFC jest nieaktywne.
  • Odpowiedz
@Veuch: Moja kupiona zaraz po wypuszczeniu na rynek chinski trzyma przeszło tydzień. Ciągłe monitorowanie tętna. Monitorowanie snu. Ale nie mam NFC.
Ale ja używam aplikacji "Notify for MiBand" zamiast oryginalnej. I mam domyślną tarczę zegarka (podobno alternatywne szybciej zużywają). No i nie mam kolegów więc nikt do mnie dzwoni i nie mam powiadomień dużo.
  • Odpowiedz