Wpis z mikrobloga

@Kuba04: 500+ zagadanych na żywo ulica/klub, 2+ lat siedzenia w PUA i teorii, trickach, sztuczkach manipulacyjnych, grach, ramach, mystery, neil straus, rsd i inne pierdoły, 30+ randek z tindera (każda z inną, zero 2 randek) - zero koleżanek, całować, trzymań za rękę, seksu - wystarczy po prostu być niskim
@Kuba04: no chyba lepiej wiem co działa i czego mi brakuje skoro latami próbuje i mi nie wychodzi? Zmieniam tekst, gadki, charakter, guru PUA/redpillu i nie działa, jedyne co się nie zmienia to mój wzrost. Przypadek?

Do ilu kobiet w życiu zagadałeś, 5, 10? Bo ja znam dosłownie znawców kobiet to oni mieli interakcje z 10,20 kobietami i po prostu każda chciała z nimi być więc nie wiedzą co działa na
@Kuba04: no to właśnie ty nie wiesz co działa xD Ty po prostu jedziesz na tzw. automacie i korzystasz z tego że działa. Działa u ciebie morda + wzrost wiec nie ważne co mówisz zawsze masz efekt. Ja mam wszystko oprócz mordy i wzrostu i jak widzisz setki lasek zaczepianych + próba różnych directów/inderectów, rutyn, otwieraczy, improwizowania, gotowych tekstów, raz bycie miłym, raz chamskim, raz bycie sobą, ciągłe próby i nie
@Kuba04: to w takim razie wytłumacz to: skoro na żywo czy z moimi zdjęciami na tinderku jestem sobą i laski na mnie narzekają, że niby nudny, nijaki, nie podobam sie z charakteru (oczywiście chodzi tak naprawdę o wygląd) gdy odpalam zdjęcia chada na tinderze to nagle charakter mam świetny, a jestem soba i tu i tu, jedyna różnica to zdjęcia

Tak wygląda świat, morda = wszystko
@Kuba04: i dokładnie z takiego samego powodu to co mówisz nie ma żadnego znaczenia, bo nie ważne co zajebistego powiesz, laska chce gośćia z mordą 9/10, a brzydal 5/10 mowiący fajne dla niej rzeczy jest niesamowicie odrażający i aseksualny.

Brawo, zaczynasz kumać podstawy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kuba04: to akurat prawda, dlatego masa lasek do 30 jest sama albo skaczą tylko po czadach. A potem płacz, bo nawet normik 6/10 30lvl je nie chce na związek tylko same przegrywy 4/10 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Kuba04: no bo ty patrzysz tylko na swoje otoczenie i znajomych, a ja patrzę na badania i statystyki

Między innymi dlatego brak ci wiedzy

Mam 20 znajomych, każdy pracuje w IT, zarobki od 8000 do 20000 netto, średnio 12000 netto. Nie rozumiem, dalczego ktoś w polsce może zarabiać mniej niż 6k netto? - takie jest twoje rozumowanie
@Kuba04: no i co z tego, skoro ci faceci wychowują nieswoje dzieci

There is a 30% statistical figure quoted in several sites listed below that states almost one in three of the men tested are not the real father of the woman's child.

Today 30% of DNA paternity tests, nearly one in three, prove that the man involved is not the father of the child in question. 1.

DNA paternity tests
@In_thrust_we_trust: eh, pożyjesz trochę to zobaczysz że świat jest bardziej czarno biały. Radzę ci uważnie obserwować rzeczywistość i kwestionować własne przekonania

Gdyby charakter miał jakiekolwiek znaczenie to przystojni bad boye bylibu sami, a tag przegryw to byłaby grupa ruchaczy
@Pozytywny_gosc: jezu zrozum, że SĄ LASKI KTÓRE LUBIĄ CHARAKTER BAD BOY!!!! Czytasz w ogole co piszę?

Sa laski, któte lubią chamskich, są laski ktore lubią toksycznych ludzi itp.
Jest to jakiś mniejszy pricent kobiet pewnei, ale istnieje. Dlatego Ci przystojni toksyczni, badboye itp maja powodzenie
@Pozytywny_gosc:

Jezu zrozum że nie ma żadnych różnic między laskami.


Jak pożyjesz trochę dłużej i poznasz troche wiecej lasek, to zrozumiesz jakie bzdury wypisujesz.

Bylem w wielu związkach, utrzymywałem blizsze i dalsze relacje z wieloma róóóóżnymi kobietami. I serio, to co przechodziło, śmieszyło u jednych, było niedpouszczalne u drugich itp

Życie