Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ja #!$%@? #babyface to jakby być ♯przegryw xD

Mam 29 lat. Ludzie dają mi 21-23. To w #!$%@? utrudnia życie.

Starsze kobiety mówią - to super! Wyglądasz świetnie! Tez bym tak chciała! - Bo masz cipkę to wiadomo, że byś tak chciała. U facetów tak to nie działa. Jestem obecnie w międzynarodowym środowisku i żona szefa sprzedaży wypaliła mi wprost - You got BABYFACE! It's cute!
Taaa....

Ludzie pozwalają sobie przejść na "ty" bez wcześniejszego ustalania. Awans w pracy? No ciężko bywa bo "ty mlody jesteś".

I to jest genetyczne. Moja matka ma 64 lata a wygląda na 50. Mój brat ma 43 a dają mu 32-35. Fak.

Mam #rozowypasek od lat, więc w sumie i tak #wygryw ale widzę jak patrzą inne kobiety - rówieśniczki w ogóle nie traktują mnie jak chłopa do związków - ładną masz buźkę i elo.

Mógłbym sobie dzisiaj szukać dziewczyny w Liceum, najdalej na pierwszych latach studiów.

Nie jestem w stanie nic z tym zrobić. Zarost mam słaby, dodatkowo po prostu go nie lubię. Fryzura daje niewiele. To taki mój krzyż.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #635b5c64ef1204b9ecda1115
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: Oj tam, przesadzasz. Naucz się patrzeć na to jak na atut a nie skazę. Ja mam 45 i wyglądam na 20. Patrząc na moich wyłysiałych, brzuchatych i zapuszczonych rówieśnikow za nic bym się z nimi nie zamienił. Mogę swobodnie brylować w towarzystwie pięknych 20-letnich niewiast a osobisty, młodzieńczy urok połączony z życiowym doświadczeniem sprawia, że patrzą we mnie jak w obrazek. Bywa też zabawnie gdy ewidentnie młodsza ode mnie pani
ŻółtaSurykatka: Też mam tyle lat i ten sam problem. W liceum nie miałem dziewczyny bo leciały na studenciakow a ja wyglądałem na gimnazjum. Przeglądam zdjęcia ze studiów i wyglądałem jak 17 latek... masakra. Teraz trochę zmeznialem ale najgorsze jest to, że mam #!$%@? na punkcie milfow. Typy mogą mi zazdrościć, że mogę mieć licealistke, studentkę pierwszych lat ale ja nie chcę. Ostatnio siedziałem w samolocie i wymieniłem parę zdań z 40
Mógłbym sobie dzisiaj szukać dziewczyny w Liceum, najdalej na pierwszych latach studiów.


@AnonimoweMirkoWyznania: i fajnie. Plus serio lepiej wyglądać młodziej. Kiedyś tak jak ty uznawałem to za problem, obecnie traktuję jak zaletę i wolałbym by ten stan trwał jak najdłużej.

Jak przyjechałem na studia to ten młody wygląd wydawał mi się problemem. Do tej pory pamiętam jak kwaterowałem się w akademiku i przy wypełnianiu papierów baba z administracji na mój widok
TroskliwaHostessa: Nie sluchaj tych odklejencow, ktorzy myla babyface z wygladaniem mlodziej niz na swoj wiek. Fajnie jest byc 35 latkiem, ktory wyglada jak 30 latek przez brak zmarszczek zakoli itp ale wada jest posiadanie delikatnych dziecych rysów twarzy. Nikt wtedy nie bedzie cie traktowal powaznie tak jak nikt nie traktuje powaznie Tomasza Terki wlasnie przez jego babyface. Also taki typ urody bardzo szybko i bardzo źle sie starzeje
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua