Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kenshin985: no moje ostatnie telefony to Pixel 4a, byłem bardzo zadowolony ale procek już nie wyrabiał czasem niestety, przesiadłem się na iPhone 13 Pro, wnerwiał mnie ekosystem, waga telefonu, przedziałem się na Samsunga S22, wszystko fajnie ale bateria tragedia. Potem znowu na iPhone 13, ale mini, lekkość i rozmiar tego telefonu to super powiew świeżości, ale znowu denerwujący ekosystem, no i jednak mieć takiego malucha w kieszeni jest fajnie, ale jak
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@przemo93c: jedyna wada jak dla mnie to rozmiar, ale przesiadam się z 13 mini więc z czasem pewnie będzie lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bałem się czytnika linii papilarnych ale o dziwo z założonym szkłem działa bardzo bystro, face unlock też bardzo spoko, na pewno lepszy niż w S22 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@carumus1: no rzeczywiście nie ma śmieci. Aż sobie popatrze coś więcej na ich temat.
Właśnie muszę pomału swojego prawie 6 letniego iphone wymienić już (chociaż gdyby nie bateria i jednak odstający dość mocno po tym czasie od konkurencji aparat to dalej bym go używał, jednak pod wzgledem długowieczności to android aplowi wydaje mi sie ze ustepuje o wiele) tylko używam też maca i kurde nie chce pakować się w 2 platformy.
  • Odpowiedz