Wpis z mikrobloga

@ddonewry927: Tutaj może być kilka scenariuszy.
1. Pierwsze rajskie i odpada dziewczyna i wskazuje ona osobę która odpada razem z Nią.
2. Wejdzie stary uczestnik niewiadomo czy dziewczyna czy chłopak i odbywa się kolejne rajskie gdzie nowa osoba wybiera sobie osobę do pary a pozostałe pary nie mogą połączyć się w te same pary. Tak już było w poprzedniej edycji.
3. Wchodzi stary uczestnik decyduje z kim chce być w parze
@Aldib: Adam na 100% wraca na tym rajskim. Miki i Grzesiek Nowy są na rajskim identycznie ubrani jak na spoilerze z poczty z raju. Myślę, że Alimenciarz wejdzie z immunitetem i na drugim rajskim stanie za Ążelą tym samym wywali Dejva, który zrobi dymy,.przy których Luizaaaa z 3 HP to pikuś. Tak to widzę.
@ddonewry927: Jeśli z tego co Marek tu pisał, było jeszcze jakieś głosowanie to Panowie mogliby wskazać dziewczynę która odpadnie jako 2 osoba po rajskim.
Na zdjęciu w bramie hotelowej stały 2 laski więc mogą wejść od razu tego samego wieczoru.
@kartelling: Co ma na sobie tu Monika? To jeansy z frędzlami? Czy rybi ogon?( ͡º ͜ʖ͡º)
@Qwedsa007: dobra sorki, raz jeszcze obejrzałam zapowiedź i się zgadzam, że Grzesiek mógł tę koszulkę przebrać.
Czyli mamy jakieś głosowanie (odpada Dejw), potem na rajskim lecą dwie dziewczyny, a przy wyjściu czeka na nie Adam i wraca do hotelu z jedną (Angie) stąd ten przytulasek
@Qwedsa007: W zapowiedzi odcinka nr 45 gdzie jest rajskie nowy Grzesiek ma ubrane białe jeansy a tu na zdjęciu ma ubrane chyba niebieskie i z dziurami. Tylko Miki ma taką samą koszule na tym zdjęciu i na rajskim. Trzeba przyjrzeć się jak ubrana będzie Monika oraz Angelika i to będzie kluczowe żeby stwierdzić czy wchodzi dziś Adam. Druga kwestia to gdyby wszedł Adam i stanął za Angelika to Angelika chyba aż
@Aldib: Ja myślę że na Rajskim oprócz jednej dziewczyny odpadnie Dejw. Angela zostanie bez pary i na drugi dzień wejdzie Adaś i dlatego będzie go tak witać, bo tak byłaby w kolejnym tygodniu na wylocie. A co do wyrzucenia Dejwa to myślę że będą za to odpowiadać Klaudia z el Presidente. W zapowiedzi ta pierwsza mówi że będą na nią źli za jakąś decyzję a on ją pociesza że zła będzie